Головна сторнка » Більше тисячі слів, сотень відосів і десятка томів зі збірками промов…

Більше тисячі слів, сотень відосів і десятка томів зі збірками промов…

Від KDNews
0 перегляди 2 хв. читати
A+A-
Скинути

Військову промисловість України цілеспрямовано мочить сама українська влада.

Минулого року державна аудиторська служба на чолі з колишньою помічницею Баканова і соратницею Портнова Аллою Басалаєвою заблокувала роботу КБ «Луч». Це те КБ, яке виробляє Стугни, Нептуни та інші вкрай потрібні ЗСУ види зброї. Аналогічної атаки зазнала також «Українська Бронетехніка». За це Басалаєва потрапила в базу «Миротворця».

Тоді ж ДАСУ вирішила завдати проблем НПО “Павлоградський хімічний завод”», КБ “Південне” та Південному машинобудівному заводу ім. О.М. Макарова. Їм довелося публічно звертатись до ОП із проханням забезпечити можливість випускати боєприпаси і ракетну техніку, яку паралізували дії державної (!) структури.

Цього року маскі-шоу силовиків відбулись у компанії «Балістика» – одного з найбільших виробників бронежилетів. Робота була паралізована. На завершення стала реанімована справа проти керівника Асоціації підприємств оборонної промисловості Сергія Пашинського, який був двигуном відновлення роботи українського ВПК. Схема у влади обкатана – по ній закривали в СІЗО керівника Concord Capital Ігоря Мазепу: реанімована справа 10-річної давнини, обшуки, підозра, камера.

Тепер телеграм-канали Банкової почали дискредитацію тих журналістів і громадських діячів, які розслідували розкрадання і корупцію в оборонці.

Отже, це системна і цілеспрямована робота із завдання шкоди українським виробникам зброї і амуніції. Робота, яка ведеться державними структурами. І відповідальність за наслідки несе той посадовець, який згідно з Конституцією відповідає за оборону України.

Donation for Author

Допоможіть проекту будь-яким, навіть маленьким внеском

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты