Головна сторнка » Відсутність будівництва ліній оборони

Відсутність будівництва ліній оборони

Від KDNews
3,7K перегляди 3 хв. читати
A+A-
Скинути
відсутність будівництва ліній оборони

Критичні втрати наших військ на фронті та захоплення нашої землі росіянами у значній мірі відбуваються через відсутність будівництва ліній оборони.

1 грудня 2023 року Верховний головнокомандувач В.Зеленський наказав почати будівництво оборонних споруд на фронті. Але крім промови влада досі нічого не зробила по справі. На даний момент на більшій частині обʼєктів, які були намічені для будівництв, навіть не розпочато інженерних робіт, а там, де розпочали є тільки початковий рівень. Не завершено жодного обʼєкта. Темпи просто мізерні.

В той час як Верховний головнокомандувач Зеленський та його підлеглі міністри та генерали розповідають, що треба берегти життя солдат, насправді не робиться пріоритетне та найважливіше для збереження життя воїнів – оборонні споруди.

Уся наша оборона це те, що встигла викопати піхота своїми лопатами, і якісь деревця, які піхота сама собі зробила для перекриття в сусідній посадці. Тому втрати у нас шалені від гранат з дронів та гранатометів, від мінометів. Тому так швидко ворог нас вибиває вогнем, вбиває, бере у полон тих хто вижив.

Так, заміна Залужного на Сирського у побудові ліній оборони нічого не змінила та змінити не може – як я і писав, виділення матеріалів для будівництва, мобілізація будівельних організацій з технікою та персоналом – все це не питання військових. Армія не має такої кількості інженерних підрозділів, щоб проводити масштабні будівельні роботи на фронті бойових дій. Міністр оборони Умєров як завжди займається якимись очевидними речами, і боїться піднімати питання будівництва, бо знає, що якщо питати про гроші, то можна вступити у конфлікт з офісом. Тому усі у владі роблять вигляд, що оборонні споруди – це не їх відповідальність.

У той час як Росія з жовтня 2022 року вздовж усієї лінії фронту будує якісні оборонні споруди, Україна, захищаючись від ворога, який набагато переважає в кількості людей та озброєння, не будує лінії оборони взагалі.

Це один з реальних злочинів Слуг народу, дуже багато наших людей щодня гинуть через бездіяльність влади, яка любить піаритись на війні, і не здатна виконувати ні вимоги війни, ні навіть власні накази. 

Donation for Author

Допоможіть проекту будь-яким, навіть маленьким внеском

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты