Головна сторнка » Банда комедіантів нашутіла нам війну, злидні і мільйони біженців

Банда комедіантів нашутіла нам війну, злидні і мільйони біженців

Від KDNews
Опубліковано: Востаннє оновлено: 3,9K перегляди 2 хв. читати
A+A-
Скинути
Банда комедіантів нашутіла нам війну, злидні і мільйони біженців

Громадянин РФ Наум Баруля, в якості продюсера КВН 15 років (“лучшие годи моєй жізні в Москвє”) забезпечує за фінансування Кремля діяльність пропагандистського підрозділу ФСБ, разом з Масляковими, тими самими, що зараз організовують КВН на окупованому Донбасі і в Криму, дарує нам оті всі шуткі про “крутого путіна”, Україну і “тупих західних лідерів”.

Після Майдану, окупації Криму і Донбасу кидає все це і перебирається в Україну (отримує завдання?). Разом з коміком засновує Лігу Сміху, де шутять нам вже про “корумповану українську еліту”.
В результаті нашутілі цілого Зеленського президентом.

До 2019 року спокійно веде бізнес з окупантами в окупованому Криму, куди їздить по паспорту громадянина РФ. Платить мільйони податків рашці, фактично допомагає окупанту забезпечити окуповану територію. За всю цю діяльність на благо окупантів вигідно набуває у свою власність вкрадену окупантами українську землю у Криму.

Ну а коли банда комедіантів робить свого шутніка президентом, цей власну доцю, яка також всі ці роки веде бізнес у Криму, робить новим чєсним ліцом, депутатом-служкою. А її муженька і свого зятя – губернатором Вінниччини.
Весь цей кооператив озеро замішаний в численних корупційних скандалах.

Сам отримує державне фінансування на свої дебільні серіали. Уже після початку вторгнення продюсує комедійний серіал “Волонтери”, щоб розкрутити вам нових нових ліц із коміків.

Гроші із бюджету на виробництво лайноконтенту отримує одночасно з Горбуновим, який тоді за всіх віддувається, а от щодо компанії цього Барулі тішина і жодного скандалу. Мабуть тому, що співзасновники – свинарчуки Зеленського: міндічі і шефіри.

Donation for Author

Допоможіть проекту будь-яким, навіть маленьким внеском

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты