Головна сторнка » Зростання популізму в Україні загрожує безпеці Європи

Зростання популізму в Україні загрожує безпеці Європи

Від KDNews
913 перегляди 2 хв. читати
A+A-
Скинути
Зростання популізму в Україні загрожує безпеці Європи

“Небезпека полягає в тому, що, коли створити потужну державу, здатну вести війни і перемагати в них, і не стримувати її в майбутньому, після закінчення війни, вона може почати використовувати свою владу проти власного народу. Тому вам потрібна опозиція та міцна правова структура, яка гарантуватиме, що майбутні лідери не використають цю потужну силу в деструктивний спосіб…”

Пан Фукуяма зараз, під час війни, доволі активно виступає в світі на підтримку України, тому так само, як і багато світових лідерів, дещо обмежений у висловлюваннях. Бо правдивіше було б сказати, що саме зараз, користуючись воєнним станом, саме ця влада руйнує інституції й творить диктатуру. І за таких умов перемога стає все сумнівнішою…

До Фукуями в нас багато людей ставляться неоднозначно. Мають право. Але він авторитетний у світі й озвучує багато серйозних думок. Часом вони бувають пророчими. Просто нагадаю фразу, про яку всі забули:

“Зростання популізму в Україні загрожує безпеці Європи”.

Не абсолютно дослівно, з пам’яті, можливо, “майбутньому Європи”. То сказав він це якраз на стрті президентської кампанії 2019 року. Як у воду дивився. Проголосували за примітивного й тупого проросійського популіста, а потім ще за цілу шайку таких самих пустобрехів. На свою країну накликали страшну біду. Але й Європа через цю війну переживає складні часи. Безвідповідальність отієї маси “Хоть паржом, хуже нє будєт, аби нє Парашєнка…” несе горе всім. Іноді треба прислухатися до закликів розуму. І не лише від Фукуями, але й від тих, хто пробує напоумити поряд.

Френсіс Фукуяма

Donation for Author

Допоможіть проекту будь-яким, навіть маленьким внеском

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты