Головна сторнка » Жозеп Боррель відреагував на хамські й абсолютно дикі заяви Орбана про “окупацію ЄС, яка схожа на радянську окупацію”:

Жозеп Боррель відреагував на хамські й абсолютно дикі заяви Орбана про “окупацію ЄС, яка схожа на радянську окупацію”:

Від KDNews
999 перегляди 2 хв. читати
A+A-
Скинути
Жозеп Боррель відреагував на хамські й абсолютно дикі заяви Орбана про "окупацію ЄС, яка схожа на радянську окупацію":

“Чесно кажучи, я не бачу жодної схожості між радянською окупацією Будапешта і тим, що відбувається в Берлемоні (штаб-квартира Єврокомісії). Я не бачив там жодного танка, жодної зброї. У кожному разі – ніхто не зобов’язує Угорщину бути членом ЄС. Це вільний вибір”.

А екс-міністр закордонних справ ЛитвиЛінас Лінкявічюс пішов ще далі, стверджуючи, що орбанівська Угорщина вже не повинна б залишатися членом Євросоюзу. Але Договір про ЄС у статті 50 передбачає тільки можливість вільного самостійного виходу країни. Механізмів виключення не передбачено. Як і в НАТО. Тому з Угорщиною, а тепер і зі Словаччиною євроспільноті ще мучитися й мучитися.

Але пункт про можливість виключення країни при підтримці рішення кваліфікованою більшістю вже готують. Тільки він стосуватиметься лише нових майбутніх членів. Цю ідею зачепили на неформальному саміті міністрів країн ЄС у Мурсії у вересні й ненав’язливо сповістили Європейській політичній спільноті в Гранаді. Наше непорозуміння, звісно, нічого цього не зрозуміло – щось там обурювалося терміном про “різні швидкості й рівні інтеграції”.

Отже, попередньо планують, що для нових членів ЄС буде введена норма про можливість примусового припинення членства. Її вже застосували для підвішеності статусу кандидата в ЄС. Цю засторогу вперше в історії Євросоюзу задіяли торік до України й Молдови. Й саме Зеленському маємо подякувати, що, якщо колись і відкриється перспектива нашого членства, то тільки з таким обмеженням…

Дякуємо вам, Володимир Олександрович, дуже дякуємо…

Який же дикий іспанський сором: бикують вони, а згоряємо від сорому ми…

Donation for Author

Допоможіть проекту будь-яким, навіть маленьким внеском

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты