Головна сторнка » Зеленський призначив Наумюка заступником голови СБУ

Зеленський призначив Наумюка заступником голови СБУ

Від KDNews
503 перегляди 2 хв. читати
A+A-
Скинути
Зеленський призначив Наумюка заступником голови СБУ

Пам’ятаєте одного з кандидатів на посаду директора НАБУ Сергія Наумюка?

Під час проведення конкурсу ми розповідали, що його батько має російське громадянство.
Директором НАБУ він не став, але тепер Зеленський призначив Наумюка заступником голови СБУ.
Проте російський паспорт його батька все ще є чинним. Це підтверджує витяг з автоматизованої системи «Роспаспорт». Відповідно до нього паспорт громадянина РФ Анатолія Наумюка був оформлений у 2015 році у місті Тула. Перевірка номера паспорта у реєстрі Головного управління з питань міграції Міністерства внутрішніх справ РФ також підтвердила, що номер паспорта не перебуває у переліку недійсних.

Крім того, Анатолій Наумюк має індивідуальний податковий номер платника податків в Росії.

Нагадаємо, спочатку у коментарі «Схемам» Сергій Наумюк заперечував наявність громадянства РФ у родичів, але потім під час співбесіди на доброчесність визнав, що його батько й брат отримали російські паспорти «з побутових причин» у 2015 році, але пізніше нібито від них відмовились.

Тоді ж він розповів, що його батьки після початку окупації у 2014 році жили в Луганську. А його брат з 2015-го по 2017-ий працював в Москві, після чого переїхав до США. За словами Наумюка, батьки виїхали до брата в Сполучені Штати Америки після початку повномасштабного вторгнення.

У пресслужбі СБУ окремо зазначили, що перед призначенням Наумюк пройшов «усі необхідні перевірки», а його родичі нині «очікують на скасування громадянства РФ», але наразі «уповноважені органи РФ свідомо блокують розгляд відповідних заяв».

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты