Головна сторнка » Захід підрив Каховської ГЕС не прийняв?

Захід підрив Каховської ГЕС не прийняв?

Від KDNews
377 перегляди 2 хв. читати
A+A-
Скинути
Захід підрив Каховської ГЕС не прийняв

А ви звернули увагу, що на відміну від Бучі, Ірпеня і багатьох інших подій, Захід підрив Каховської ГЕС не прийняв. Західна преса пише про цю катастрофу в стилі “не все однозначно”. Навіть такий твердий союзник України як Британія, зайняла позицію “ми не знаємо хто”. Британський прем’єр Ріші Сунак чітко заявив, що він не може точно сказати хто саме підірвав Каховську ГЕС.

Що сталося? Нам же кажуть, що головна заслуга зеленої влади в тому, що вона виграла інформаційну війну. Команда Зеленського, мовляв, медійники, тому на інформаційних війнах знаються гарно. Що ж сталося зараз?

А нічого не сталося. Себто – взагалі нічого. Зелена влада зробила те що робила завжди, тобто ні хрена. А от той, хто за них весь цей час вигравав інформаційні війни, цього разу вирішив що досить робити роботу за зелених. Про кого мова?

Повертаюся до згадки про Ріші Сунака. Попередник Сунака, Боріс Джонсон буквально за кілька днів до вторгнення в Україну, похвалився створенням інформаційного спецназу для (увага!!!) протистояння російській пропаганді. Далі зрозуміло?

На відміну від 2014 р. цього разу в інформаційному полі Москва не почувалася паном ситуації і зелені, як завжди, назвали це своєю заслугою. Я наважуся припустити, що насправді в інформаційному і кібернетичному полі Москві весь цей час протистояли британці.

Чому вони не роблять цього зараз? А через те, про що я писав раніше. Захід бачить, що Україна іде до перемоги і доромагати перестає. Захід достатьно допоміг Україні, але він не збирається допомагати авторитарному режиму, на який прагнуть перетворититися зелені.

Якщо так, то чим ближче буде до перемоги, тим холоднішим ставатиме душ Заходу для зелених. Не вірите? Побачите.

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты