Головна сторнка » З витоків із па-раші

З витоків із па-раші

Від KDNews
461 перегляди 3 хв. читати
A+A-
Скинути
З витоків із па-раші

Учора путлєр не зміг провести відео-конференцію з керівництвом військових. Почав крити матом і раптом швидко відключив зв’язок. Чи ця інформація підтверджена? Ні. Просто в силовому блоці усе більше новин виносять назовні. путін грозився за результатами на фронтах після 9 травня почати масові звільнення і розправи, але не зміг нічого зробити, тож його перестають боятися. Про постійну присутність лікарів, памперси, аналізи там уже ходять легенди. Тож говорять багато, зокрема і в яструбиних колах, звідти найлегше отримати витоки, бо якраз там поводяться найупевненіше. Фактично, їхній фюрер перестає цікавитися обставинами боїв, оперативною ситуацією та планами армії, хоча раніше втручався навіть на рівні оперативно-тактичних операцій. Для всіх стає зрозумілим, що він поступово відмирає.

От лише для України з цього толку мало – доки реально не здохне та про це не буде оголошено офіційно чи хоч від однієї з веж кремля, ситуація для нас практично не зміниться. А підтримувати при житті й свідомості мумію можуть ще роками. Як і легенду про “живєє всєх живих” завдяки двійникам. Навіть регулярні проколи двійників рашикам заходять без проблем. Та й обізнані не висувають претензій. Мовляв, він же сам контролює ситуацію та задає тренди, а хто вийде до публіки – це тільки питання безпеки. На жаль, поки саме так усе і є, а двійники та їхні ляльководи ще не ризикують жити власним життям.

Знову ж з витоків – для пуйла була показовою ситуація із здоров’ям бульбяного таргана. Він йому ніколи не вірив, а тут побачив, що той реально був на межі життя і смерті. Тож у кремляді зараз нове завдання – прискорення поглинання Білорусі. А головне – перехоплення контролю за всіма силовиками, щоб у випадку, коли тарган здохне й країна знову підніметься на масові акції, ні в кого навіть думка не промайнула, що “міліція с народом”. Для москви зараз перекидати в Білорусь війська для придушення виступів – уже нечувана розкіш. Та й росгвардію треба берегти вдома для упередження деструкції в своєму оточенні.

Щоб уявити собі реакцію хутіна на заяви Прігожина, навіть інформаційних витоків не треба. Може саме після їх перегляду він не зміг навіть дистанційно з генералітетом поспілкуватися. Тим більше, ясно, що там почали б вимагати радикального рішення персональної проблеми. А з цим трудно. Перше, вагнерня досі найнадійніше тримає свої ділянки фронту і лише завдяки їм відбувалася імітація наступальних дій. Але це для пуйла не основне. У нього Патрушев усе більше починає виконувати роль Єрмака при Зеленському. Ну, до наших реалій там ще дійсно далеко. Наш нікчема справді лялька-маріонетка в руках крота. А пуйло таки контролює свою недоімперію та створену ним систему влади. Але останнім часом Патрушев почав поводитися так, ніби знає, що путіну він уже не по зубах. А Патрушев благоволить Прігожину, як додатковому терористичному центру впливу, якщо система раптом посиплеться і самого ж Патрушева забажають перетворити на офірного цапа.

Отакі десь настрої зараз панують у рашистській верхівці. Вони не аж надто багато змінюють ситуацію для нас – та машина досі зорієнтована на агресію. Але в ній уже є дуже вразливі місця. Вмілий швидкий наступ ЗСУ міг би розбалансувати державну систему ворога. От лише б не протидія укрсучвлади, яку саме Патрушев і контролює ще з часу Оманських домовленостей. Того компромату Зеленський мусить боятися ще більше, ніж американського…

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты