Головна сторнка » Єрмак обікрав ЗСУ – золоті куртки ОП для військових

Єрмак обікрав ЗСУ – золоті куртки ОП для військових

Від KDNews
1,2K перегляди 3 хв. читати
A+A-
Скинути
Єрмак обікрав ЗСУ

У ЗМІ гримить скандал щодо закупівлі Міноборони Резніковим курток у турецької фірми засновниками якої були Роман Плетнев та племінник депутата СН Генадія Касая. Як тільки вийшло розслідування, видання Українська правда та Михайло Ткач випускають власне “розслідування” і подають його як власну сенсацію.

У сюжеті Ткача 95% розповіді це інтерв’ю з депутатом Касаєм “як так трапилось що його племінник був засновником фірми у якої Резніков закупив куртки.”

Про Романа Плетнева в сюжеті згадка лише 1 раз. Тому що Плетнев – це бізнес партнер голови ОП Андрія Єрмака (!). УП та Михайло Ткач не подзвонили Плетневу та Єрмаку та не провели інтервью. Чому?

Тактика Михайла Ткача – коли не можливо забити інформацийним мусором корупційні скандали Зеленького і Єрмака (типа батальонів монако чи дубаїв тимошенко), це “очолити” опубліковану тему та увести увагу глядача на інший обьект для гніву.

Зрозуміло що депутат СН Касай та його племінник не могли бути організаторами оборудки закупівлі курток Міноборони, це погоджувалось з самого верху. Логічно, що для журналіста головне вийти на топ організаторів і логично було копати саме Плетнева і доводити те що схему організував Єрмак з Зеленським.


Але Ткачунька вирішив 22 хвилини сюжету розповідати про 20 річного племінника депутата СН яким можна пожертвувати щоб відвести увагу від Єрмака.

ЄРМАК АНДРІЙ БОРИСОВИЧ та Миленька Світлана Іванівна (1947 р.н., м.Київ) заснували ТОВ “М.Є.П.”, яким керував ЄРМАК БОРИС МИХАЙЛОВИЧ (батько) https://clarity-roject.info/edr/30974434/history/edrpou

Ця Світлана Миленька має сина на ім’я Миленький Владислав Миколайович (1970 р.н., м.Київ), дружиною якого є Миленька Наталія Іванівна (1970 р.н., м.Київ)

Ця Наталія Миленька заснувала ТОВ “КИЙЕНЕРГОІНВЕСТ” разом з людиною на ім’я Плетньов Роман Вікторович (1974 р.н., м. Запоріжжя) https://clarity-project.info/edr/32107276

цей Роман Плетньов власник турецької фірми Vector avia hava araçlari, на якій залишилась маржа від перетворення літнього одягу в зимовий при закупці Міністерством оборони Резніковим, який є людиною Єрмака.

https://zn.ua/ukr/anticorruption/khorosha-i-pohana-novini-pro-koruptsiju-v-minoboroni.html

Андрій Єрмак разом з Міністерством Оборони України Резніковим провернули аферу щодо поставки ЗСУ літніх курток під виглядом зимових. Зеленський захищає Єрмака від розсідування

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты