Головна сторнка » Якщо ще комусь треба погадать, позолотіть ручку, всю правду розказати, ви знаєте до кого звертатися

Якщо ще комусь треба погадать, позолотіть ручку, всю правду розказати, ви знаєте до кого звертатися

Від KDNews
444 перегляди 1 хв. читати
A+A-
Скинути
Якщо ще комусь треба погадать, позолотіть ручку, всю правду розказати

Ця історія про чергові вкрадені 9 мільярдів гривень МО, втрачених за словами Резнікова, через те, що в березні-квітні 2022 вони кинулися замовляти за кордоном все, у будь-кого, в максимальних кількостях, знову показує, окрім якості всіх цих єрмаківських кадрів, розвал розвідки.

Якщо ви очікували вторгнення, як ви божилися, то зобов’язані були прорахувати наперед розхід боєприпасів в разі широкомасштабної війни.
І перший же підрахунок в стовпчик на листочку показав би, що на другий день ЗСУ зіткнуться з дефіцитом БК і матеріалів всіх видів, а держава – перед необхідністю лихоманково шукати по світу все.

І отут ви, якщо ви не безтолкові дурачки, зобов’язані були почати робити це НАПЕРЕД. Зробіть простий аналіз ринку заздалегідь і коли смажений півень клюне, у вас все спрацювало б як годинник.

Але ні у ГУР, ні в СЗР цього не зробили.
Бо розвідку в нас Офіс перед вторгненням орієнтував на стеження за дімою го*доном і викраденням Чауса. Розвідку навмисно зайняли невластивими задачами. Класика саботажу.

Тому, коли почався кіпіш, чиновники почали метатися у різні боки. І не тільки збагачували внуків під шумок, а й просто через паніку розбазарювали вбогий ресурс.
Ось таке “готувалися, але не попереджати населення, щоб не було паніки”.

Ми бачимо ціну цього темника “критикувати не на часі, давайте після перемоги”. Політична цензура єрмака-зеленського ВЖЕ послаблює Україну.

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты