Головна сторнка » Як стати президентом завдяки державним зрадникам

Як стати президентом завдяки державним зрадникам

Від KDNews
693 перегляди 5 хв. читати
A+A-
Скинути
Як стати президентом завдяки державним зрадникам

Цікаві факти спливають із часом, приголомшливі й неочікувані. Пам’ятаєте, як ЗМІ оприлюднили звіт американської лобістської компанії «Signal Group Consulting» про те, що вони надавали послуги Володимиру Зеленському під час виборчої кампанії? Він ось тут, адже всі компанії у США зобов’язані звітувати перед Мін’юстом за роботу з іноземними агентами. Відповідно до цього документу, Signal Group Consulting надавала послуги на користь Володимира Зеленського у Вашингтоні між 3 квітня і 21 травня 2019 року (це час між першим і другим туром виборів) та отримала за роботу 60 000 доларів + відшкодування видатків 9371,8 долара.

Тоді команда Зеленського заявила: жодних лобістів не залучали, контракту не було. Та й особисто новоспечений президент був категоричний: не наймав, не бачив, грошей не платив. Збрехав.

А платили знаєте, хто? Ні, не міфічний Маркус Коен, який вказаний посередником у контракті. Сам Маркус Коен стверджує: так захопився серіалом «Слуга народу» на Нетфлікс, що захотів допомогти українському кандидату. Через знайомого, ім’я якого не назвав, вийшов на Івана Баканова, який саме шукав у Вашингтоні лобістів для Зеленського. І вирішив фінансувати підтримку у Вашингтоні. Ви вірите в альтруїзм професійного лобіста? Або у шакала-вегетаріанця?

Фінансували поїздку Баканова до Вашингтона (тоді він був головою виборчого штабу Зеленського) навесні 2019 і власне лобістську кампанію – Володимир Сівкович, ексголова РНБО України і агент ФСБ за сумісництвом, вкупі з Сергієм Арбузовим, головою НБУ за часів Януковича, який утік з України з купою державних грошей. 2016 Латвія конфіскувала в нього 50 млн крадених доларів, але на користь уже свого бюджету.

Платою за цю послугу мало бути закриття справ обох фігурантів в Україні. А гарантією – призначення агента ФСБ Кулініча першим заступником голови СБУ одразу після перемоги кандидата Зеленського у виборах. І все б нічого – але ніхто у «зеленій команді» й гадки не мав, що лобістські компанії мають відкрито звітувати! Стався скандал, медійний розголос завадив виконанню обіцянок.

Але 2020, коли цей скандал перекрили інші, ще гучніші – президент Зеленський підписує ось цей наказ. Це не перший заступник голови СБУ, але на посаді очільника служби безпеки Криму Кулініч теж наробив чимало горя.

Згодом, під час слідчих дій із заарештованим за державну зраду Кулінічем, він визнає: працював у виборчому штабі Зеленського, де і познайомився з майбутнім головою СБУ Іваном Бакановим.

Власне, пазл склався: Сівкович допоміг Баканову з лобістами для Зеленського у Вашингтоні. За це Баканов подав Зеленському на ключові посади в СБУ запропонованих Сівковичем російських агентів Кулініча і Наумова. З відповідними наслідками для України.

Де зараз Баканов досі невідомо. Зате людина Сівковича досі працює у Верховній Раді та відповідає за податкову і митну політику. І нічого Данилу Гетьманцеву не загрожує.

І що тепер? Та нічого. Хтось порушить кримінальне провадження в країні, де всі повноваження належать Андрію Єрмаку, голові офісу президента, чий батько за часів Кучми співпрацював з головним управлінням розвідки росії? Та й ще проти друга дитинства Зеленського, яким є Баканов? Ви самі знаєте відповідь.

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты