Головна сторнка » Як наперсточники в ОП і парламенті зривають виконання вимог МВФ

Як наперсточники в ОП і парламенті зривають виконання вимог МВФ

Від KDNews
742 перегляди 2 хв. читати
A+A-
Скинути
Як наперсточники в ОП і парламенті зривають виконання вимог МВФ

Від виконання цих вимог залежить, чи буде далі Україні надаватися допомога, яка є питанням виживання у війну. А тут, здається, приїхали.

Можна скільки завгодно красти гроші в українців, обіцяти золоті гори і при цьому дерибанити на житлі для біженців, але відверто і безкарно плювати в очі і громадянам, і закордонним партнерам – це треба бути заступником керівника ОП Шурмою. Отож – коротко: Україні не зараховують виконання структурного маяка від МВФ, адже текст законопроєкту №8401, погодженого з ними, був підмінений за втручання Ростислава Шурми.

За повідомленням члену комітету ВРУ з питань фінансів і податкової політики Ярослава Желєзняка, до другого читання всі частини документу були погоджені і схвалені МВФ. Однак після певних переговорів Шурма запропонував виключити частину редакції щодо перевірок. Проти цієї ідеї виступили міністр фінансів і прем’єр, однак 239 депутатів проголосували «за» правки.

Коротко: закон №8401 передбачає скасування єдиного 2% податку та мораторію на проведення перевірок підакцизного бізнесу (алкоголь, пальне, тютюн), грального бізнесу та фінпослуг. 30.06 парламент прийняв документ в цілому, 26 липня його підписав Зеленський. Ухвалення цього закону було важливою умовою, передбаченою угодою з МВФ. Але тут – структурний маяк налетів на залізобетонний риф української корупції. І тепер перед нашими західними партнерами виникає питання: проковтнути цей ляпас чи розвернутися й піти, вгадайте, що оберуть прагматичні західні чиновники?

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты