Головна сторнка » Як Google зі ШІ дізнається, чого ви хочете, перш ніж ви це зробите?

Як Google зі ШІ дізнається, чого ви хочете, перш ніж ви це зробите?

Від KDNews
341 перегляди 5 хв. читати
A+A-
Скинути
Як Google зі ШІ дізнається, чого ви хочете, перш ніж ви це зробите?

Уявіть собі пошукову систему, яка може не тільки відповідати на ваші запити, але й передбачати ваші потреби та бажання. Пошукова система, яка може адаптувати результати до ваших уподобань і контексту. Пошукова система, яка може передбачити, що ви хочете, ще до того, як ви це введете.

Звучить як наукова фантастика, правда? Ну, вже ні.

Google наполегливо працює над розробкою абсолютно нової пошукової системи на основі технології штучного інтелекту, яка прагне надати користувачам більш персоналізований досвід. Цей амбітний проєкт демонструє бачення Google переосмислити пошуковий досвід і адаптуватися до пошукового середовища, що швидко розвивається.

Що таке пошукова система AI від Google?

Це новий проєкт, який все ще перебуває на початковій стадії розробки. Він розроблений, щоб дізнаватися, чого хочуть користувачі, на основі їх пошукової поведінки та пропонувати попередньо вибрані варіанти для продуктів, досліджень та іншої інформації. Розуміючи потреби користувачів і стаючи більш комунікабельними, Google прагне створити інтуїтивно зрозумілий пошук, схожий на людину.

Як працює пошукова система AI від Google?

Google зі штучним інтелектом працює за допомогою передових алгоритмів машинного навчання для аналізу запитів користувачів і надання відповідних результатів. Алгоритми постійно вивчають відгуки користувачів і вдосконалюють свою точність і релевантність.

Деякі з ключових функцій пошукової системи:

  • Project Magi: це ініціатива з додавання нових функцій на основі ШІ до існуючого Пошуку Google. З потенційною датою випуску вже наступного місяця для підгрупи користувачів Project Magi збирається революціонізувати пошуковий досвід. Project Magi дозволяє користувачам здійснювати такі транзакції, як купівля взуття чи бронювання авіаквитків, зберігаючи при цьому поточну пошукову рекламу, яка приносить значний дохід Google. Користувачі також можуть очікувати отримання відповідей на запитання щодо кодування програмного забезпечення та навіть створення коду на основі своїх запитів.
  • RankBrain: ця система допомагає пошуковій системі Google зрозуміти, які теми стосуються вашого пошуку, і ранжувати їх відповідно. Наприклад, якщо ви шукаєте «Apple», RankBrain дізнається чи ви маєте на увазі фрукти чи компанію, на основі ваших попередніх пошуків та інших сигналів.
  • МАМА: це найновіший ШІ Google у пошуку. MUM може розуміти складні та нюансовані запити різними мовами та доменами. Наприклад, якщо ви запитаєте «Як мені спланувати поїздку до Японії під час сезону цвітіння сакури?», MUM зможе надати відповідну інформацію з багатьох джерел, таких як путівники, прогнози погоди, культурні поради тощо.

Що може Google зі штучним інтелектом?

  • Персоналізація: може налаштовувати результати на основі ваших уподобань, місцезнаходження, пристрою, історії та інших факторів. Наприклад, якщо ви шукаєте ресторан поблизу, пошукова система покаже варіанти, які відповідають вашому смаку, бюджету та доступності.
  • Розмова: може розуміти природну мову та надавати розмовні відповіді. Наприклад, якщо ви запитаєте «Яка сьогодні погода?» Google покаже не тільки поточні погодні умови, але й відповість на запитання на зразок «Чи потрібна вам парасолька?» або «Хочеш подивитися прогноз на завтра?».
  • Передбачення: може передбачати потреби та бажання на основі поведінки та контексту. Наприклад, якщо ви шукаєте фільм для перегляду, пошукова система не лише покаже найкращі варіанти на основі ваших уподобань і оцінок, але й запропонує відповідний вміст, наприклад трейлери, огляди та дрібниці.

Пошукова система Google зі ШІ кардинально змінює правила як для користувачів, так і для компаній. Як користувач, ви можете насолоджуватися більш безперебійним, персоналізованим і привабливим пошуком. Ви можете швидше й простіше знаходити те, що вам потрібно, і відкривати для себе нові речі, про які ви, можливо, не думали раніше.

Як компанія, ви можете використовувати пошукову систему Google зі штучним інтелектом, щоб охопити більше потенційних клієнтів і надавати кращі послуги. Ви можете оптимізувати свій веб-сайт і вміст для пошукової системи Google зі ШІ, використовуючи відповідні ключові слова, надаючи чітку й точну інформацію та додаючи мультимедійні файли. Ви також можете використовувати пошукову систему Google зі ШІ, щоб дізнатися більше про потреби та вподобання своїх клієнтів і запропонувати їм індивідуальні рішення.

т/к Стартапенко

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты