Головна сторнка » Вони бояться

Вони бояться

Від KDNews
556 перегляди 2 хв. читати
A+A-
Скинути
Mason Lemberg

Бояться не Луценка чи Порошенка, чи когось іншого конкретного.

Вони бояться зміни обставин, зміни власного становища. Бо кожен з них розуміє, що за брехливими статусами ховається тупа чорнорота бичка з величезним кримінальним шлейфом.

Тому й кидаються на всіх і кожного, в кому відчувають загрозу, хоч найменшу загрозу.
Вони просто це відчувають тваринним страхом і реагують відповідним чином в обставинах, коли можна було б просто закрити їбало і промовчати. Промовчати не для того щоб не пробивати дно (там немає жодних моральних норм), а для того щоб не видавати свій страх.

Тому в цьому аспекті нічого нового чи незвичного нема.

Хоча таки здивували розповіді худоби про бюджетні витрати на військову форму і годування Луценка в армії, в часи коли шалави з окружної близькі до сцаря (який хороший, а плохіє боярє йєму не докладивают) розживаються коштовностями, квартирами і машинами під час війни.

Але я хочу акцентувати на підсвинках, на тих свинях дрібних, які завжди підрьохкують статуснішим свиням.
Бо щось не чути тих, хто мощно пиздів про “не можна ображати військових” і десь пропала та дама, яка шукала ботофабрику з 500 ботами, що атакують військових.

А ці речі говорять за “моральних авторитетів” куди більше ніж їхні фальшиві і лукаві слова та емоції.
І ще: цей тваринний страх правильний і цілком обгрунтований.

Країна яка тисячами життями кращих синів і дочок, мільйонами літрів крові, поту і виплаканиз сліз здобуде перемогу просто не зможе нести на собі цих паразитів, які настільки забуваються в рівнях паразитування, що розказують як і хто має правильно чи безглуздо помирати на війні і як країна збідніє через витрати на форму солдата, що 1.5 роки провів на війні.

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты