Головна сторнка » Вісті із зелених трудових фронтів

Вісті із зелених трудових фронтів

Від KDNews
420 перегляди 2 хв. читати
A+A-
Скинути
Вісті із зелених трудових фронтів

Вправно освоюється оборонний бюджет воюючої країни. Дякую за відео одному з друзів-читачів. Отже, село Яцьківка Донецької області на кордоні з Харківщиною і якраз напроти Оскола. Саме через це село втікали рашисти з напівоточення в Ізюмі. Село перебувало в зоні особливо важких бойових дій (звільнене 23 вересня торік), зараз майже повністю зруйноване, людей практично не залишилося, як і у всіх навколишніх селах. Знаходиться на дорозі з Ізюму на Лиман і в парі десятків кілометрів від лінії фронту напроти ділянки Кремінна-Сватове. В межах досяжності артилерії.

Вісті із зелених трудових фронтівДана дорога другорядна й не належить до основних. Але у випадку наступу на схід сюдою піде важка техніка, яка перемеле будь-який асфальт. Схоже, що на це дуже розраховують, адже свіжий асфальт кладуть прямо на непідготовану стару дорогу, а на узбіччях просто в грязюку. За нормального використання весь цей асфальт розлізеться до зими, а остаточно зникне разом із снігом весною. Фінансування дорожнього крадівництва здійснюється за повною вартістю, тобто, з урахуванням зрізання старого асфальту, створення основи й подальшого накладання належних шарів. Тут явно вкрали до 70% коштів і дуже сподіваються, що війна допоможе все списати. А для цього потрібно лише раз провести танки й іншу важку техніку.

Ось так тратяться кошти бюджету, коли влада жебрає в світу на все, заганяє майбутні покоління в борги, відмовляється виплачувати надбавки військовим, зокрема й пораненим. О, і до речі, мешканцям цього знищеного села відмовили, як і іншим українцям, у виплаті компенсацій за зруйноване житло. Радять чекати закінчення війни й репарацій.

Цікаво, це вже державне мародерство, чи все ще “геніальна державна” політика зеленої влади?

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты