Головна сторнка » Війна розширюється

Війна розширюється

Від KDNews
1,5K перегляди 2 хв. читати
A+A-
Скинути
Війна розширюється

Ми не раз писали, що Україна є лише першим полігоном для втілення більш масштабних планів. Ці плани були остаточно затверджений у Китаї 4 лютого 2022 року спільною заявою Китая і росії, в якій йшлося про наміри спільно протидіяти цінностям Західного світу.

Тоді стало зрозуміло, що війна між світами невпинно наближається і Україна є першою. Українська влада цю загрозу проігнорувала так само, як і багато інших політиків у світі ігнорують більш масштабний контекст. Вони досі впевнені у локальному характері нападу рф. Проте, події в Ізраїлі довели, що диктатури будуть атакувати далі.

Зараз формується повноцінна «Вісь Зла» і це реванш за поразку у холодній війні на початку 90-х. Росія, Китай, Іран, Північна Корея – це ядро. У них буде немало підтримки від сателітів москви і Пекіна в азійських, африканських і південно- та центрально-американських країнах.

Всі чотири учасника «Вісі зла» мають спільну стратегічну мету – послабити вплив демократії і країн умовного Заходу. Тактично теж очевидно:
– росія хоче відновити СССР, а бажано територію колишнього Варшавського договору
– Китай – встановити повний контроль над Тайванем;
– Іран – знищити Ізраїль;
– Північна Корея – відновити заморожену війну з Південною і захопити її повністю.

Зараз абсолютно зрозуміло, що локальних воєн більше немає – доказ цьому напад на Ізраїль. Що всі військові дії взаємоповʼязані і що підтримка диктатур один одного та своїх сателітів – в чомусь прихована, в чомусь очевидна – вимагає від демократичного світу адекватної відповіді. Зараз потрібні Черчілі, а не симулякри Черчіля. Інакше все закінчиться дуже і дуже сумно для всього умовного Заходу.

Donation for Author

Допоможіть проекту будь-яким, навіть маленьким внеском

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты