Головна сторнка » Війна? Не чули…

Війна? Не чули…

Від KDNews
3,9K перегляди 2 хв. читати
A+A-
Скинути
Війна? Не чули...

У прифронтовій Дніпропетровській області оголосили масштабні тендери на дорожнє крадівництво – на 3 мільярди гривень. Заміна Валентина Рєзніченка на Сергія Лисака не поміняла нічого. Взагалі! Хіба масштаби зросли. Знімали з посади Рєзніченка не за нецільове під час війни використання коштів і навіть не за масштабні розкрадання. А за те, що так тупо засвітився через свою… фітнес-тренерку, через яку й прокачувалися гігантські кошти. Були б так якісь сіренькі чиновники з невідомих фірм-одноденок, досі б сидів у своєму кріслі. А так справа набула розголосу саме через пікантні обставини й колишній очільник поплатився посадою. А наша, прости Господи, влада ще й перед американцями понахвалялася, як з корупцією “бореться”.

Уже остаточно зрозуміло, що все зло на самій верхівці – в Зеленському та його опі. Бо крадуть не тому, що там унизу хочуть нажитися, а тому, що зверху цього вимагають і чекають на відкати. Рєзніченко – особа показова. Він очолював цю область також при Порошенкові. І не крав. Так, бо прийшов він після Коломойського, а той, як і Саакашвілі на Одещині, обіцяв спіймати й викрити наступника. В олігарха були механізми спіймати голову ОДА на щонайменших розкраданнях. Усе, що нашкребли, це надмірний самопіар його та відповідального за проєкти й рекламу Голика.

Пригадую, коли вже при Зеленському під час великої війни Резніченко погорів на дорожному дерибані, Георгій Тука, який при попередній владі одночасно з ним був очільником іншої області, дивувався. Казав, що Валентин тоді був один з кращих, ефективніших та чесніших голів ОДА. Що ж з ним сталося? Та лише одне – його знову поставили на посаду з конкретним завданням: красти й ділитися. Тому й після всіх викриттів та звільнення, його не переслідують правоохоронці. Бо виконував завдання, тільки надто невміло.

Доки буде ця влада, вони всі будуть красти. Хто чесний, там не затримається. А наймерзенніше, що нині ж крадуть з того, що мало йти на потреби ЗСУ. І це вже найогидніше мародерство.

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты