Головна сторнка » Відповідь Андрій Острогруд та ТОВ “Київгума” щодо звинувачення в «держзраді»

Відповідь Андрій Острогруд та ТОВ “Київгума” щодо звинувачення в «держзраді»

Від KDNews
1,8K перегляди 5 хв. читати
A+A-
Скинути
Відповідь Андрій Острогруд та ТОВ "Київгума" щодо звинувачення в «держзраді»

Я очолюю компанію вже 20років (працюю в ній 24р), та є наряду з братами співзасновником!
Звісно, звинувачення Компанії в «держзраді» – це НОВЕ, такого ще не було! (були різні тупі ментівські наїзди, було «класичне рейдерство», були різні кримінальні справи «придумані тими ж ментами» по замовленню конкурентів)!

То ж спробую пояснити:

1. З лютого місяця 22 р. ми повністю ЗУПИНИЛИ співпрацю з країною агресором! Жодної поставки не було! Кошти втрачені в ерефіі (дебіторку), списано отримавши відповідні довідки ТПП про форс-мажер. Все це можна бачити як у нас в обліку, так і в податковій і митниці!

2. Естонські, Швейцарська компанії, які фігурують в Справі – це потужні европейські компанії, з якими ми співпрацюємо ДЕСЯТКИ років! Завжди їм поставляли ці ж позиціі (медицина, дитячі вироби)! Тому звинувачувати нас в «хитрих схемах» не варто, все це теж можна побачити в податковій та митниці, глянувши історію поставок!

3. В матеріалах справи зазначено, що наша компанія виробляла товар для Естонії під їх Брендом, щоб «сховати сліди»! Дйсно ми виробляємо товар медичного призначення (грілки, спринцівки, напальники) для них вже понад 20 РОКІВ і саме під їх ТМ, а вони реалізують сотні СКЮ в т.ч.презервативи, тести для беременності, тощо як власну продукцію по всім країнам ЕС та близького Сходу! І знову ж таки, всю ці інфо можна підтвердити через митницю та навіть ТПП де оформляються роками документи. Мало того, ми виробляємо товар під СТМ для багатьох компаній як з ЕС так і в Україні, і це є звичайна практика для будь-якого виробника!

4. Щодо «доказів» – фото обшуків, якісь «затерті документи», забрані техніка і т д! На фото дійсно мої колеги, члени моєї сім’ї! Саме так вчора по багатьом адресам «з’явились хлопці»! В власних помешканнях НІЧОГО не забрали окрім моб.тел., та власне навіть обшуки як такі не робили, навіть компи не вилучили! В офісі – ми дали доступ «скрізь», і як я писав обійшлось без «морда в пол та виламаних дверей»! Все що їх цікавило – сервера, особисті комп’ютери власників! Все отримали, то ж «чекаємо нових доказів»! Бо наразі в матеріалах справи є якісь «затерті документи» де жодним чином не зазначена наша компанія!

5. Щодо «поставки тактики» та мільйонних сум, що дуже ГОЛОСНО зазначила «служба божа» інформую – дійсно, за весь період з 02.22р нами поставлено товару на Естонські та Швейцарську компанію що вказані в Справі на суму близько 1млн.євро в вказано на сайті СБУ! Тут вірно (хоча в матеріалах справи що дали на ознайомлення були різні і значно більші суми вказані)! Тобто, позицій «тактика» (про що можна довідатись у нас на офіц.сайті компанії) не було! Але ж, наші «слуги божі», до тактики «приліпили» таку позицію як Бинт Мартенса! Це тонка гумова полоса довжиною 3,5 та 5м, яка використовується будь-де в побуті, яку ми виробляємо вже понад 70років і споживачами є тисячі компаній та приватних осіб! Саме ці позиції фігурують в матеріалах справи, по якій нас звинувачують в «зраді»! Мало того поставки цих позицій – це декілька десятків тис.євро а не мільйон!

Тепер все ж трохи за «історію» звідки «ноги ростуть»! Хто слідкує за моїми публікаціями, то ще в серпні місяці я писав пости, були публікації в ЗМІ щодо «наїзду силовиків»! Де була відкрита кримін.справа за поставки Аптечок для військових по «завищеним цінам»! Але, як завжди – вийшов ПШИК! Жодного доказу, документу, аргументу…, натомість, саме тоді «ментівська братія» отримавши Ухвали суду і «почала копати» – взяли в моб.оператора всі розмови, переписку! 2міс тому, в двох Засновників компаніі вночі одночасно «зламали» тел і мейли, про що нами було написано відповідне звернення в кіберполіцію! (Але, тепер зрозуміло чому воно «не рухалось», т.я.саме силовики і «зламали»)!

То ж, не отримавши бажаного результату по Аптечкам, але бажаючи «помсти за мою агресивну позицію», а також бажаючи «наживи» (про що я писав раніше) – «збити нашу компанію» як єдиного і найбільшого виробника Аптечок, та завезти своїх постачальників китайського лайна…., і була створена «ДержЗрада»!

Donation for Author

Допоможіть проекту будь-яким, навіть маленьким внеском

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты