Головна сторнка » Від слави до занепаду: історія легендарного підприємства ДП “Антонов”

Від слави до занепаду: історія легендарного підприємства ДП “Антонов”

Від KDNews
477 перегляди 2 хв. читати
A+A-
Скинути
Від слави до занепаду: історія легендарного підприємства ДП "Антонов"

Як втрачали “Антонов”?

У 50-х роках Олег Антонов заснував в Києві конструкторське бюро з його іменем, що стало каталізатором української авіаіндустрії. Петро Балабуєв очолив створення “Авіаліній Антонова”, які стали прибутковим сектором компанії. Однак пізніше, за керівництва Дмитра Ківи, колишні співробітники стверджують, що компанія занепала. З 2015 було замінено 6 директорів, але конфлікти із майном, кримінальні провадження та корупційні розслідування стали звичними для кожного звільнення.

Що сталося з “Мрією”

Адміністрація “Антонова” під час війни з росією ускладнила роботу Нацгвардії на аеродромі у Гостомелі. Вони вимагали документи, які затримали підготовку до штурму, який став першим ударом росіян на Київщині. Також, згідно зі слідством, недбалість нового голови Сергія Бичкова призвела до втрати літака “Мрія”, який міг бути схований на аеродромі в Лейпцигу. Але команда Бичкова відхилила запрошення НАТО щодо перенесення літаків в Німеччину перед вторгненням. “Мрію” відправили на ремонт до Гостомелю, де її захопили росіяни та знищили разом із іншими літаками.

Майбутнє “Антонова”

“Антонов” мріє про спільний європейський військовий транспортний літак та екологічно чисті літаки, що розробляться в рамках програми EFACA. Це далеко не єдине досягнення підприємства – вони вже мають напрацювання у виробництві безпілотників. Але щоб відродити “Антонов” як успішну конструкторську організацію, необхідно не просто змінювати менеджмент, а створити нову бізнес-модель та залучити сильних інвесторів. За словами експертів, ключ до майбутнього “Антонова” полягає не в гігантоманії, а в системних змінах, які мають стосуватися кожного співробітника підприємства.

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты