Головна сторнка » Версальський договір підписаний 28 червня 1919 року

Версальський договір підписаний 28 червня 1919 року

Від KDNews
337 перегляди 1 хв. читати
A+A-
Скинути
Версальський договір, підписаний 28 червня 1919 року

був мирним договором, що закінчив Першу світову війну і встановив умови для капітуляції Німеччини. Договір був укладений між Антантою (Велика Британія, Франція, США та інші країни) і Німеччиною.

Умови договору були досить суворими для Німеччини. Вона змушена була визнати відповідальність за війну і сплатити великі репараційні платежі. Крім того, договір обмежував німецьку армію, розмежовував її територію і встановлював демілітаризовану зону на кордоні з Францією.

Версальський договір також мав значний вплив на подальшу історію. Він став причиною глибокого незадоволення в Німеччині, що відіграло свою роль у зародженні Другої світової війни. Договір також переконфігурував політичну карту Європи, визначивши нові кордони та створивши нові держави, зокрема Польщу, Чехословаччину та Югославію.

Версальський договір є одним із найвідоміших договорів в історії, що визначив подальшу політичну та соціальну динаміку Європи

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты