Головна сторнка » Верещук рветься в міноборони: чому не можна допустити

Верещук рветься в міноборони: чому не можна допустити

Від KDNews
944 перегляди 3 хв. читати
A+A-
Скинути
Верещук рветься в міноборони: чому не можна допустити

Дедалі гучніше лунають заяви про кадрові зміни у Міноборони. Дедалі більше спливає скандалів, пов’язаних із керівництвом міністерства – то харчі закуплять з 200-300% накрутками,то призначать головою департаменту любителя їздити на російські ефіри Ригованова, то замість розібратися, хто заробив мільярди на літній формі з Туреччини, яка постачалася в частини як зимова – організують «показову порку» українського виробника.

Йшлося про можливість відставки Резнікова. Хто замість нього! Тут свої баталії, адже для нинішньої влади посада міністра оборони це не про перемогу, а про шалені грошові потоки, які новий міністр так само не помічатиме. Серед інших прозвучала версія, що МО має нарешті очолити жінка.

Мар’яна Безугла одразу відгукнулася, і мережі вибухнули дружним реготом. А от віце-прем’єрка Ірина Верещук взялася за справу всерйоз. Бо має військову освіту, і 2021, коли в ситуації Резнікова опинився Таран – вже оголосила про своє бажання очолити МО. Та й не вперше їй ставати наступницею Резнікова – на свою нинішню посаду вона пересіла після нього.

Що цікавого відомо про кандидатку? Випускниця Львівської військової академії, потім стажування в кабміні Тимошенко, за Азарова – заступниця мера Жовкви, а 2010, коли перемагає Янукович – Верещук обирають мером Рави-Руської. Місцеві згадують: кандидатка ходила від хати до хати, обіцяючи золоті гори в обмін за голоси.

Але – не тільки це. За часів Кучми і раннього Януковича Львівщина була вотчиною вихідців з медведчуківської СДПУо. Підсанкційний Тарас Козак, друг і бізнес-партнер Медведчука був тоді депутатом Львівської облради. Зрозуміло, що саме цей клан контролював митницю – і потребував свого мера. Сама Верещук визнає – вони співпрацювали з 2010 року. А згодом – часто бачилися на медведчуківських каналах NewsOne і 112. На посаді міського голови жінку переслідували корупційні скандали, з якими місцеві не хотіли миритися.

Зрештою, 2015 вона написала заяву на звільнення – під тиском, за її словами, «псевдопатріотів» Чому 2015? Бо їздила до москви вітати подругу – російську пропагандистку Ахмедову, яка раніше відвідувала Верещук у Раві Руській. Потім – в інтерв’ю проросійському сайту транслювала меседжі російської пропаганди про розчарування Майданом, зовнішнє управління Україною, і те, що не росія напала на Україну, а США і росія просто не змогли домовитися.

Все це є лише на скрінах – більшість матеріалів про «дослугівське» минуле Верещук ретельно підчищене її кремлівськими кураторами. Але що збереглося – ми показали. Тепер цілком зрозумілими стають її бажання на догоду Єрмаку пустити шатли по Чонгару напередодні російського вторгнення. Перші пішли 14 лютого 2022. 24 лютого цією дорогою в Україну безперешкодно в’їхали російські танки.

Цілком зрозуміло й логічно було би бачити жінку на посаді міністра оборони – аби була професіоналкою і патріоткою не на словах. Але не кремлівську консерву, яка вже вибухала на Чонгарі і не раз зможе вибухнути на такій стратегічній посаді. Саме тому Верещук так ативно взялася просувати себе на Міноборони. Проте, за нашими даними, західні партнери сказали, що з такою міністеркою не працюватимуть, тому, Резніков поки залишається.

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты