Головна сторнка » Уся наша система влади в одному фото

Уся наша система влади в одному фото

Від KDNews
788 перегляди 2 хв. читати
A+A-
Скинути
уся наша система влади в одному фото

Тут Зеленський отримує вірчі грамоти від нових послів Німеччини, Індонезії, Швеції, Чилі, Колумбії та Перу. Процедура визначена міжнародним правом і глибокими традиціями. Завжди дуже урочиста. Сам факт вручення не є початком роботи посла. Основні повноваження він отримує після передачі копій у МЗС, це рутинна процедура. А от вручення самих грамот – це вже вищий рівень визнання гідності та впливів посла. Добре, що наші недоумки хоч цю процедуру не завалили, як усю власну дипломатичну службу.

Але на цьому фото занадто красноморвні деталі, про які посли неодмінно відзвітують. Отже, тут тільки частина присутніх, що ближче до центру. З 6 бачимо зліва трьох послів. Новий посол Німеччини перший за авторитетом спілкується з Зеленським, решта також охайні й серйозні люди, які виявляють повагу до країни перебування і своєї власної і через зовнішній вигляд.

Напроти – чи то шапіто, чи якась зграя босоти, яка не поважає ні гостей, ні себе. Найперше – пріоритети: після Зеленського наступний – завгосп! і тільки після нього міністр закордонних справ. Це для дипкорпусу маркер: міністр – ніхто і звуть його ніяк. За ним два заступники Єрмака, яких десь можна було б назвати зовнішньо-політичними радниками: Сибіга й Жовква. Кого розмістили ще далі, не знаю.

І гляньте на вигляд цих людей. Зе щойно забіг після тренування, бо ж він у тренувальному костюмі, хоча також схоже на гопників 90-их. Єрмак у якійсь неясній одежині кольору хакі та з закоченими рукавами. Тільки, мабуть, з тєрпіли-цеховика за стінкою гроші вибивав паяльником, а тут попросили приєднатися. Кулеба зайшов із якоїсь вечірки перезрілих діджеїв – синій піджачок якісь джинси й кроси. Сибіга в чорному помнутому піджаку й джинсах та розбитих кросівках. Ну, й Жовква від городу відірвався – в футболочці. Поясніть хтось цим ідіотам, що військовий одяг, як вам так уже хочеться, називається ОДНОСТРІЙ – усі мають виглядати однаково. А це – збір бомжів під секонд-хендом і ганьба країни та приниження армії!

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты