Головна сторнка » Українці звинуватили Зеленського

Українці звинуватили Зеленського

Від KDNews
640 перегляди 4 хв. читати
A+A-
Скинути
Українці звинуватили Зеленського

У Зеленського крупні електоральні проблеми. Українці незадоволені ситуацією з корупцією в Україні і звинувачують у поширенні корупції… Зеленського. Що сталося?
 
Фонд «Демократичні ініціативи» та Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провели спільне опитування, що дало карколомні результати. Наприклад. На запитання: «Як часто ви стикаєтеся з повідомленнями про проблеми у Збройних силах, які заважають військовим ефективно воювати з ворогом?» майже 30% відповіли «дуже часто», і ще 31% сказав «Часто». Разом 61%. Що ж на думку українців найбільше заважає українським військовим?
 
Відповіді були такі. «Корупцію при закупівлі для потреб армії» назвало найбільше число опитаних – 61,7%, також 54% назвали брак критичного обладнання (безпілотників, систем зв’язку тощо), ще 53,8% назвали проблемою корупцію і некомпетентність у військкоматах. Для порівняння «незадовільний рівень підготовки і і тренування мобілізованих» назвали 20,6%, а «незадовільну організацію евакуації поранених» – 20,5%. Зрозуміло?
 
Тобто на думку українців, найбільше воювати українським солдатам заважає корупція! Одне це має сильно налякати зелену владу. Вже очевидно, швидкого прориву ворожої оборони і масштабного переможного наступу скоро не буде. Генерал Залужний і його радник генерал Назаров сказали це давно, і їхні слова тоді сильно збурили суспільство. Нині представники влади активно намагаються прищепити населенню думку, ніби в низькому темпі наступу винний Захід, який, мовляв, Україні сучасної зброї не надає. Не дивно, лише нещодавно все керівництво Офісу президента розповідало нам, що от підуть Збройні сили уперед, і російський фронт обвалиться сам! Реальність виявилася не такою райдужною.
 
Населення все більше усвідомлює, що швидкої перемоги не буде і що доведеться ще довго жити в умовах обстрілів, безробіття та вельми непевного майбутнього. Населення починає питати: «WTF???» Влада у відповідь навмисно бикує перед Заходом, розповідає що у всьому винний Захід бо зброї не дає. А Зеленський мовляв, б’ється з Заходом без сну і відпочинку!
 
Чи переконує це українців? Як бачимо – ні і ні. Українці головною проблемою, що заважає ЗСУ називають корупцію. Чому? Та тому, що дуже багато українців зараз мають родичів в армії. І от коли у тебе в роті автотранспорт – волонтерський, генератори – волонтерські, бушлати і тепла форма – волонтерські, радіостанції – волонтерські, безпілотними – волонтерські, тощо й тощо, от якось важко пояснити українцям, що у такому стані речей винний Захід. А тут ще й новина про розкрадання волонтерської допомоги на мільйони гривень!
 
До речі про волонтерів. Окремо Фонд «Демократичні ініціативи» і КМІС запитали в українців: «Хто, на вашу думку, зараз відіграє ключову роль у забезпеченні військових на фронті всім необхідним?» Українці відповіли. 59,8% сказали що забезпечують рядові волонтери, 53,1% – великі волонтерські фонди, 48,1% – іноземні держави-союзники України, 42,8% – самі солдати за власні кошти. І лише 25% сказали що ключову роль у забезпеченні ЗСУ зіграв уряд.
 
Тобто попри всі намагання зеленої команди, українці вважають що ЗСУ забезпечують таки країни Заходу і, в тому числі, Фонд Петра Порошенка. А кого українці вважають винним у поширенні корупції?
 
77,6% громадян сказали: «Президент несе пряму відповідальність за корупцію в уряді, воєнних адміністраціях». Нічого дивного. Зеленський зараз має таку повноту влади, якої не мав ніхто від часів комуністів. Зеленський призначає силовиків. Зеленський контролює весь уряд. У Зеленського – монобільшість у парламенті. У Зеленського – мономарафон. Зеленський по факту контролює антикорупційні органи. Зеленський приборкав політичну опозицію – крім ЄвроСолідарності Петра Порошенка. На Зеленського працюють численні ботоферми.
 
Українці все це бачать. І розуміють, Зеленському нічого не заважає боротися з корупцією. Щодо Зеленського українці висловлюються все більш радикально. Далі – буде.

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты