Головна сторнка » Тому просто порівняння.

Тому просто порівняння.

Від KDNews
1,9K перегляди 3 хв. читати
A+A-
Скинути
Тому просто порівняння

Хто я така, щоб критикувати найвеличнішого титанояйцевого лідора всієї Галактики і міжгалактичного простору! У мене і яєць нема в силу приналежності до трохи іншого гендеру, а яйця тільки в холодильнику, куплені в АТБ по 35 грн за упаковку. Тому просто порівняння.

Послухала я інтерв’ю Петра Порошенка CNN, потім подивилась Рандеву Я.Ніни з Юрієм Луценком і дві промови артіста разговорного жанра: одну в Швеції, другу в Нідерландах.
Не претендую на лаври експерда, це моя суто суб’єктивна думка.

Порошенко – видатний політик європейського рівня, державник, з гарною освітою, дипломат з досвідом, успішний бізнесмен і кризовий менеджер. Відповідальний, чесний, не боїться викликів, швидко приймає рішення, впевнений в собі і в кінечній цілі для України: членство в ЄС і в НАТО. Вільно володіє кількома мовами. Мова чітка, логічна, багата лексика, інтонаційно, стилістично і емоційно забарвлена. Гарний оратор, тримає в пам’яті всі тези промови. Не піддається на провокації і маніпуляції. Ніколи не чула, щоб він вихвалявся, що любить читати і “читає по 2-3 книжки за раз”.

Юрій Луценко – політик європейського рівня. Як і багато хто з команди з команди Порошенка, воїн, незламний боєць, чесний, відповідальний, впевнений в собі і в перемозі цінностей, за які бореться, гарний аналітик, знає проблеми і шукає шляхи їх подолання, вільно оперує доступною інформацією. Добре начитаний. Мова вільна, чітка, логічна, лексика багата, гарне почуття гумору. Може назвати книги, які прочитав нещодавно, і які рекомендує для читання іншим.

Володимир Зеленський – типовий совок, без освіти (посередню середню я освітою не вважаю), без досвіду роботи (вертіння голим задом і гру на піанінці дітородним органом навряд чи можна вважати досвідом для того. щоб бути президентом), ссикливий боягуз, ухилянт від служби в армії, який став говнокомандувачем, не державник, блазень, лялька бібабо в руках бородатого Карабаса Барабаса, в жопі якого стирчить рука завгоспа. Брехун, мародер, зрадник. Людина, яка вихваляється, що любить читати “читаю 2-3 книжки за раз”, а до пуття не може прочитати те, що написав Діма Литвин. Мова бідна, інтонаційно і емоційно бліда, без розділових знаків, без акцентів. І це тільки по написаному і з кількох дублів. Коли артіст разґоворного жанра намагається зібрати докупи ту кашу, яка в нього в голові, на виході маємо треш, угар і содомію. Генератор випадкових слів, з якими мають головний біль перекладачі з узеленської мови на зрозумілу мову для читачів і слухачів. Намагався вразити присутніх знанням англійської мови і в промові українською втиснув слово Незззерленд (Незззерленд – перша країна, яка погодилась передати Україні після тренувань літаки). Панібратськи називав прем’єр міністра Нідерландів Марка Рютте на “ти” і просто Марком. Марк Рютте дипломатично відповів, що літаки передадуть після узгодження з Данією і після виконання умов для такого надання, тобто, навчання пілотів і виконання інфраструктурних умов.

Ще раз наголошую, що це моя особиста чисто суб’єктивна думка.

Як і впевненість, що Зеленський БУДЕ. Сидіти.

Ирина Крайник

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты