Головна сторнка » Тобто по крадіжці на куртках ось яка ситуація.

Тобто по крадіжці на куртках ось яка ситуація.

Від KDNews
1,1K перегляди 2 хв. читати
A+A-
Скинути
Тобто по крадіжці на куртках ось яка ситуація

Головний у “турецькій” фірмі-прокладці – ноунейм Плетньов Роман (ноунейм отримав контрактів майже на 1 мільярд грн) є бізнес-партнером невістки бізнес-партнерки Єрмака (Миленька Світлана). Тобто вірогідно, просто є підставною особою самого Єрмака.

А заступник Резнікова Денис Шарапов, який і очолює Департамент закупівель МО і погодив ці розкрадання, і який дурив комітет ВР принісши не ту куртку, це – бізнес-партнер того ж таки… Єрмака (по фірмі ТОВ «Медійна група європейського партнерства»).

Тобто поки Резніков розігрує фіглі-міглі з “уволюсь-не уволюсь, нічо со мной нє здєлаш”, відволікаючи публіку, що роззявила рота, реальний бенефіціар просто тасує кадри і залишається при своєму виграші.

А покриває його Зеленський.


Лише один слуга, лише на одній схемі з куртками для військових, лише у вузький проміжок “неначасі” вкрав у країни під 1 мільярд гривень.
Можна лише уявити скільки зелена свора з їхнім клоуном вкрала у нас всі разом за часи епохи сечі в очі.

Як тут не згадати воплі нікчем про часи “страшенної ко-корупції Порошенка і його свинарчуків”. Тоді в найгучнішій справі “друзів президента” вони звинувачували, що ті за декілька років отримали 250 млн грн з бюджету за поставки деталей для нашої армії, от тільки куплених не у фірми в Туреччині, а викрадених у рашці. З-під контролю ФСБ. Зараз ті клістрони для наших систем ППО перетворилися на золото.

А тут лише якийсь слуга десятої руки під час “півнємасштабного вторгнення” цапнув собі в 4 рази більше.

Мами в них любят скорость, ми знаємо. Але що очевидно: після їхнього падіння ця ОЗУ володітиме общаком більшим за бюджет України. Якщо цей общак не конфіскувати, то всі реформи, рух в НАТО з ЄС, боротьбу з корупцією вони нам знову оббрешуть. І буде новий їхній фунт на Банковій.

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты