Головна сторнка » Тобто, найперше що зробив Зеленський – дав вказівку вийти на кремль та путіна.

Тобто, найперше що зробив Зеленський – дав вказівку вийти на кремль та путіна.

Від KDNews
883 перегляди 3 хв. читати
A+A-
Скинути
Тобто, найперше що зробив Зеленський - дав вказівку вийти на кремль та путіна

Держзрадник Кулініч, заступник друга дєцтва, екс-голови СБУ та нинішеного адвоката Баканова, на суді по його ж держзраді почав розповідати про те, як починаючи з червня 2019 року Зеленський “встановлював контакти” з “тією стороною” для “припинення війни”.

Тобто, найперше що зробив Зеленський – дав вказівку вийти на кремль та путіна. Далі ми знаємо, що було: гвалтування Конституції, дострокові вибори, монобільшість, яка хакнула систему, призначивши абсолютно свій уряд. Перший, потім другий уряд. Відбулися здачі двох спецоперацій – Авеню (вагнерівці) та відміна штурму катівні “Ізоляція”, видача цінного свідка по збиттю рейсу МН17 Цемаха путіну, звільнення Чеовінського та Бурби, заміна їх на лояльного і мовчазного (на той час і по 24.02.2022) Буданова. Суди над генералами, що врятували Україну в 2014 році.

А ще звісно розведення (тільки з нашої сторони, як виявилося) військ, припинення роботи снайперських груп, розформування аеророзвідок, розмінування півдня та східних територій.

Якщо у когось ще не складається картинка, то додам: таємний від’їзд Зеленського та Єрмака в Оман, де в той час був Патрушев. Ціль візиту, до речі, так і не пояснили, окрім якихось уявних дипломатичних успіхів.
Відсутність підготовки до війни зі сторони Верховного Головнокомандувача, замість підготовки – цькування проукраїнської опозиції, судилища Порошенка, заспокійливі відео із запрошенням на шашлики.

Якщо і зараз пазл і досі не складається, то продовжимо. На початку широкомасштабного вторгнення, Офіс президента двічі відряджає свої делегації на зустріч з ворогом, де обговорюється передчасна капітуляція із найгіршими для України умовами: відмова від НАТО, друга мова – російська, здача захоплених територій, Крим зовсім не обговорюється (типу через 10 років поговоримо).

Потім із своєю позицією вступають союзники і плани замирення з ворогом розвалюються. Потім постійний хейтинг союзників, гопницька дипломатія, на яку дорослі політики не реагують, бо допомагають хороброму українському народові, а не хамовитому президенту.

Потім арешт Червінського, який виступив проти Єрмака та Зеленського.

І весь цей час: побудова закритої автократії. Тиск на місцеве самоврядування, на опозицію, взяття під контроль ОП уряду, парламенту, правоохоронних органів, інформаційного простору завдяки єдиному марафону, будівництво культу національного лідера. Це все ознаки автократії, що переходить в тоталітаризм, паростки якого вже запущені в наше суспільство.

Хай там як, все можна змінити перш за все демократичним шляхом за допомогою громадянського суспільства та союзників, які цілком розуміють, як долати корупцію і як допомогти українцям відновити демократичні права та свободи. Але основна роль наша – активної меншості, невтомним бджолам демократії, войовничої патріотичної пздоти.

Donation for Author

Допоможіть проекту будь-яким, навіть маленьким внеском

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты