Головна сторнка » То чому ми не в НАТО?

То чому ми не в НАТО?

Від KDNews
451 перегляди 1 хв. читати
A+A-
Скинути
То чому ми не в НАТО?

На День Незалежності США Зеленський зробив жорсткий випад вбік американського президента і в ультимативній формі завимагав від Байдена запросити Україну в НАТО. Сам Байден нещодавно заявив, що Україна стане членом НАТО так само, як і всі інші члени альянсу після виконання необхідних умов.

Безперечно, на полі бою ЗСУ довели право України бути в НАТО. Але альянс є не військовим, а військово-політичним. І якщо військова частина нами виконана, то політична навпаки.

А от корупційні скандали в Міноборони, призначення осіб з мутним минулим на посади в інституціях, від яких залежить євроінтеграція, цензура і тиск на незалежні від влади ЗМІ, переслідування опозиції, встановлення повного контролю ОП над силовими і слідчими структурами за зразком рф – все це обʼєктивно зриває шанси на вступ за політичною складовою.

І це відповідальність саме Зеленського і його офісу, адже вони мають безмежний вплив на систему управління країною. І саме від них залежить зміна стану речей – НАТО не візьме до себе нового Орбана чи Ердогана.

Саме тому, вимогу негайно надати запрошення до НАТО Зеленський мав би поставити передусім самому собі. І відповісти за невиконання елементарних умов, за якими має жити демократична держава.

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты