Головна сторнка » Стежимо за хронологією подій, які вмістилися фактично в годину-дві реального часу

Стежимо за хронологією подій, які вмістилися фактично в годину-дві реального часу

Від KDNews
349 перегляди 2 хв. читати
A+A-
Скинути
Стежимо за хронологією подій, які вмістилися фактично в годину-дві реального часу

* Пригожин у 21-ий раз сповіщає, що захопив Бахмут. Особливих овацій на рашці чомусь не отримує – вже ніхто в ці рапорти навіть там не вірить.

* Зеленський у Японії відповідає на питання журналістів і звично триндить щось таке незв’язне, що на голову не налазить. Журналістка запитала, чи ЗСУ продовжують контролювати Бахмут, бо рашисти сказали, що його остаточно взяли. З його словесного поносу преса вловлює тільки один зміст: «Я думаю, що ні. На даний момент він лише у наших серцях». Саме ця новина розлітається світовими агенствами: “прєзідєнт України підтвердив інформацію з рф про взяття ними Бахмута”. Оживають і рашистські агенства.

* Речник Східного угруповання військ Череватий сповіщає: «Наші військові тримають фортифікаційні споруди і декілька приміщень південно-західної частини міста. Йдуть важкі бої. Ми намагаємось тиснути на флангах, не давати їм спокою і за можливості контратакувати».

Відразу ж услід замміністра Анна Маляр твердить: «Наші оборонці зберігають контроль над промисловими та інфраструктурними об‘єктами та приватним сектором Бахмута у районі “Літак”».

* Прессекретар Зеленського Нікіфоров спростовує слова свого шефа. Точніше, як завжди: “Ви фсьо не так понялі, вирвалі з контексту…” Для цього повністю перебріхує текст запитання та з усієї відповіді зеленського виокремлює тільки два слова, самостійно створивши новий штучний контекст.

* Журналісти чухають потилиці. Усі ці заяви прозвучали буквально упродовж однієї години. Перший висновок: це якась дивна країна, в якій ніхто не відповідає за свої слова.

Їм не зрозуміти, що особа з титулом “верховного головнокомандувача” узагалі не знає й не особливо цікавиться, що там у найгарячішій точці війни. Це, коли треба було красуватися власним “сталінградом”, то він диктував свою волю військовим і про щось згадував. А ще західні журналісти не можуть зрозуміти, що президентом країни (та ще й під час війни!!!) могли обрати особу з психо-емоційним рівнем розвитку маленької дитини. Він же не тільки не спроможний опановувати влаксні емоції (десь на вік 5 років), але й поєднувати слова в речення й озвучувати осмислений зв’заний текст, замість потоку уривків своїх хаотичних думок.

Господи! За що нам це?

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты