Головна сторнка » Спійманий на багатомільйонному хабарі депутат від «слуги народу» Владислав Трубіцин втік з України

Спійманий на багатомільйонному хабарі депутат від «слуги народу» Владислав Трубіцин втік з України

Від KDNews
345 перегляди 2 хв. читати
A+A-
Скинути
Спійманий на багатомільйонному хабарі депутат від «слуги народу» Владислав Трубіцин

Олексій Голобуцький:
Спійманий на багатомільйонному хабарі депутат від «слуги народу» Владислав Трубіцин втік з України замість того, щоб прийти до суду.

Депутат-«слуга народу» Владислав Трубіцин, якого НАБУ затримало на мільйонному хабарі мав сьогодні явитися до антикорупційного суду. Але не явився. Та й ще й телефон відключив, – повідомляє Центр протидії корупції.

За моєю інформацією, Трубіцин, людина призивного віку, перебуваючий під слідством, втік з України.

Він – діючий депутат від «Слуги народу». Після хабаря його не виключили з фракції «Слуга народу», не зняли з голови профільної комісії. Він продовжував ходити на засідання фракції і сесії міськради. Продовжував голосувати і «вирішувати питання».

НАБУ тягнуло Трубіцина в суд за те, що він за хабар “рішав” з дозволами на торгівлю в Києві. До речі, за Трубіциним тягнеться шлейф і міжнародного злочину. Ще до того, як стати депутатом він був фігурантом справи про викрадення цінних книг з Національної бібліотеки Вірменії. А ще раніше був судимий за те, що з підробною «корочкою» енергонагляду кошмарив підприємців на базарах Харківщини. Такий собі Остап Бендер на мінімалках.

Чому Трубіцин не чекав рішення суду за гратами? Тому що, згідно минулорічного рішення ВАКС на час розгляду справи він вийшов на волю під заставу 14,88 млн грн.

При цьому на підозрюваного в отриманні хабара поклали забовʼязання не відлучатися з місця проживання (Києва) без дозволу, повідомляти прокурора або суд про зміну місця проживання або місця роботи, не спілкуватися зі свідками, здати документи для виїзду з України, носити електронний браслет.

Завтра відбудеться сесія Київської міської ради. З високою ймовірністю депутат від фракції партії “Слуга народу” Владислав Трубіцин проігнорує засідання сесії, як і сьогоднішнє засідання суду. Бо його просто вже немає в Україні. Завтра перевіримо.
Резонні запитання:
– як обвинувачений в отриманні хабарі та перебуваючий під слідством депутат провладної партії зміг втекти з країни? Але думаю, у питанні вже є відповідь.
– як депутат правлячої партії «Слуга народу», військвозабовʼязаний в час дії воєнного стану зміг перетнути кордон, та хто, та на яких підставах міг надати йому дозвіл на виїзд? Так само, думаю, відповідь вже є у запитанні.

Війна, Бахмут, десятки тисячі загиблих воїнів та цивільних, а «слуги» залишаються «слугами».

P.S.
A mis amigos, todo; a mis enemigos, la ley!
Друзям – все, ворогам – закон!
Диктатор Ф.Франко.
(Приписувалося також іншим диктаторам)

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты