Головна сторнка » Щодо співучасті Зеленського в діяльності агентурної мережі ГРУ-Деркача…

Щодо співучасті Зеленського в діяльності агентурної мережі ГРУ-Деркача…

Від KDNews
479 перегляди 2 хв. читати
A+A-
Скинути
Щодо співучасті Зеленського в діяльності агентурної мережі ГРУ-Деркача...

“Про Порошенка, Байдена да, я чув. Я прокоментую. Я кажу, що це не останній дзвінок, який побачать українці, побачать громадяни. Реагувати повинна прокуратура, правоохоронні органи. І я знаю, що генеральний прокурор України (Ірина Венедіктова – ред.) ще вчора зареєструвала кримінальне провадження через депутата Деркача, мені здається. Будуть розслідувати. Я знаю, що це може бути сприйняте як державна зрада, кваліфікувати цю кримінальну справу. Це – до правоохоронців”, – сказав Зеленський.

Потім Байден стає президентом США, Деркача визнають членом агентурної мережі ГРУ, накладають санкції на Деркача і слугу Дубінського, а Дубінського виганяють із фракції.

І тут Дубінський починає базікати і ми раптом дізнаємося:
– Імєнно офіс прєзідєнта Зєлєнского трєбовал от мєня участіє в созданіі слєдствєнной комісії Вєрховной ради по тємє пльонок Порошенка-Байдена. Імєнно офіс прєзідєнта Зєлєнского трєбовал от мєня участіє в той пресконфєрєнциї, гдє Деркач опубліковал соотвєтствующіє пльонкі.
Будь-ласка, пруф: https://youtu.be/bEEBowW2_jU

Тобто.
Агентурна мережа Деркача (ГРУ) за півтора роки до вторгнення проводить в Україні спецоперацію направлену на втручання України в вибори США, руйнування союзу України-США, дискредитацію України в очах Заходу, ізоляцію України від зовнішньої допомоги перед нападом РФ.

Свідок Дубінський заявляє, що саме в Офісі Президента Зеленського перебуває кріт і мозговий центр, який діяв разом із Деркачем і координував дії інших фігурантів включно з Дубінським.

Ну а сам Зеленський на прессконференції прямо дає команду правоохоронним органам: “прокуратура має реагувати”, “генпрокурор почала справу” і каже, як буде “це кваліфікуватися” (як державна зрада).

Таким чином висновок: Зеленський – ключовий співучасник Деркача і агентурної мережі ГРУ, активний учасник спецоперації росії проти України.
На скільки він був залучений, в якій ролі – належить встановити слідству.

А ключовим питанням залишається: хто передав плівки міждержавних переговорів Президента України з віце-президентом союзної країни із Офіса Президента зраднику Деркачу?

В принципі Зеленський в чомусь виявився правим: це все дійсно буде кваліфікуватися як державна зрада.

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты