Головна сторнка » Розкрадання фінансової допомоги злодійським режимом Зеленського

Розкрадання фінансової допомоги злодійським режимом Зеленського

Від KDNews
468 перегляди 1 хв. читати
A+A-
Скинути
Розкрадання фінансової допомоги злодійським режимом Зеленського

Якби американський уряд опублікував зараз всі факти розкрадання фінансової допомоги, які йому відомі, то злодійський режим Зеленського було б знесено у мить.

Але, цього не можна робити, під час війни, за цілком зрозумілих причин. І перша з них в тому, що США мобілізували своїх союзників на допомогу Україні.

Тому, поразка України буде і поразкою США зі всіма союзниками. 3 іншого боку, всі виховальні бесіди, які періодично проводить Байден з Зеленським, відлітають як горох від стіни. Бо, єдине, у що вірить Зеленський, це у свій непорушний фарт. І дійсно, якби якийсь автор описав в романі життєвий шлях цієї людини разом з його особистими якостями, то Його б закидали тухлими яйцями за тупі вигадки. Люди не повірили б, що таке дійсно може статися в житті.

Зараз адміністрація Байдена намагається посилити контроль над цією істотою, але він все одно буде красти стільки, скільки зможе, бо не вірить у те, що колись його наздожене відповідальність…

Ukrainian

Розкрадання фінансової допомоги злодійським режимом Зеленського

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты