Головна сторнка » Притула вирішив прихопити ще трошки грошей

Притула вирішив прихопити ще трошки грошей

Від KDNews
Опубліковано: Востаннє оновлено: 388 перегляди 2 хв. читати
A+A-
Скинути
Притула вирішив прихопити ще трошки грошей

От не везе Притулі з ілюстраціями його волонтерських досягнень. Що не наколядує, за все ніяк не відзвітує. Ні квитанцій, ні угод, ні банківських підтверджень. Зате вже реально вкрадені приблизно 700 мільйонів на “супутнику”, якого, як і знимок з нього, для України й ЗСУ не існує. Спробував показати ніби якісь кадри підтвердження і зразу ж попався – зйомки чужі, звично змародерені. Добре, хоч перепросив за фальшивку. І з Спартанами невдобно получилося, бо в 2,5 рази завищили ціну. Та й, як виглядає, узагалі нічого не завезли.

Єдине, що виявилося дійсно реальним – це дорога автівка за астрономічну суму для власних потреб фонду.

Красиво жити не заборониш Її фото ми всі побачили й навіть допомогли пану Сергію їх розповсюдили, але чомусь він нам за це не дякує – мабуть така реклама не входила в плани. Нам обіцяли показати мега-успішну роботу БПЛА Шарків, де вони з Арахамією заробили сотні завищених відсотків. Але поки ми побачили лише рашистське фото цього Шарка, який був елементарно вирублений ворожим РЕБ (він узагалі непридатний в умовах реальної війни). Той пробний політ закінчився фатально – його управління заблокували й він тихо впав десь у Ростовській області, коли закінчився заряд.

Зараз маємо новий ляп. Єрмак Притула вирішив прихопити ще трошки грошей. Хвалиться, що довірливі українчики за добу накидали 14 мільйонів гривень на захист ППО. Що то за захист, одному Єрмаку відомо. А на рекламі від Притули рашистський комплекс ппо С-400 “тріумф”, якого нема на озброєнні ЗСУ. Знову навіть фотку Притула тихо запозичив у московських “партньоров”. То кого й чию зброю там головний кріт країни та його підручний планують захищати? Мені часом здається, що вони з Єрмаком умисно так лажають, щоб перевірити, наскільки нагло можна мочитися в очі тупим малоросам (не плутати з українцями!)

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты