Головна сторнка » Президент Зеленський за тиждень не передав заявлені на пресконференції 26 тисяч дронів на фронт

Президент Зеленський за тиждень не передав заявлені на пресконференції 26 тисяч дронів на фронт

Від KDNews
2,7K перегляди 1 хв. читати
A+A-
Скинути
т/к БУТУСОВ ПЛЮС

19 грудня Володимир Зеленський заявив на пресконференціі, що «26 тисяч дронів лежало на одному складі та не доїхало до фронту. Було дуже гучно на Ставці. Але не може бути таких пауз».

Минув тиждень. Пауза продовжується. 26 тисяч дронів досі лежать десь на складі, бо гучність Зеленського на Ставці досі не призвела до передачі дронів у війська.

На напрямок головного удару російської армії на авдіївському напрямку жоден fpv-дрон від держави не поступає. Щоденні значні витрати на напрямку основних зусиль ворога забезпечують волонтери.

Верховний головнокомандувач Зеленський повинен почати відповідати за свої слова перед армією в питаннях забезпечення, оборонного планування та мобілізації. І не розумію чим взагалі займається міністр оборони Р. Умєров – з питання забезпечення військ засобами ураження у міністра повинен починатись робочий день, чи пан Умєров досі не розібрався у справах?

т/к БУТУСОВ ПЛЮС

Donation for Author

Допоможіть проекту будь-яким, навіть маленьким внеском

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты