Головна сторнка » Порошенко розповів у якому стані була українська армія на початку російського вторгнення в 2014 році в фільмі «Шлях воїна»

Порошенко розповів у якому стані була українська армія на початку російського вторгнення в 2014 році в фільмі «Шлях воїна»

Від KDNews
1,2K перегляди 2 хв. читати
A+A-
Скинути
Порошенко розповів у якому стані була українська армія на початку російського вторгнення

«Я згадую виступ тодішнього міністра оборони, адмірала Тенюха у Верховній Раді, коли він сказав, що на всі Збройні Сили України боєздатними є менше 6 тисяч осіб бойового складу. Решта – не існує і небоєздатна. Я мав уже інформацію з перших днів свого перебування на посаді Верховного Головнокомандувача – жахливі цифри. І я не впевнений, що всі їх чули або розуміють», – зауважив він.

«За десять років перед моєю інавгурацією в Україні було продано 830 танків. Уявіть собі якби ми їх зараз мали. Причому продавали найкращі танки, бо покупці мали можливість їх обирати за хабарі», – зазначив Порошенко.

«За десять років було продано 715 БТРів і БМП. Уявіть, якби зараз у нас були, не зараз у 2023 році, а на 24 лютого, або на червень 2014 року. Уявіть собі, що було продано більше 200 гелікоптерів – на ходу, відремонтованих – розпродано. Більше 200 літаків – винищувачів, штурмовиків, бомбардувальників.

Було продано більше 6 тисяч автомобілів, які зараз, з ми такими потугами забезпечуємо в Збройні Сили.

При цьому нема зброї. Знаєте скільки грошей було на рахунку в казначействі? Нуль. Хтось каже було три, чотири мільярди. Ні, бо виплати, які ми мали здійснити протягом наступних трьох місяців перевищували залишки золото-валютних резервів. Не було за що купляти», – сказав п’ятий Президент України.

Він також розповів про свою розмову з на той момент президентом США Бараком Обамою. в момент інавгурації у Варшаві зустрівся із Президентом Обамою. «Розмова була дуже відверта, він сказав, що у нас є величезні труднощі, пане Президенте, давати вам будь-яке озброєння і ми не можемо вам його дати. Тому що за тією інформацією, яку ми маємо до вашого обрання, ви не маєте Збройних Сил. Половина з них – це слова Обами – є агентами фсб, а половина з них є корупціонерами. Але і ті, і ті будь-який зразок озброєння через добу буде доставлений до москви. Таке було ставлення, сприйняття партнерів»

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты