Головна сторнка » Підрив ЗАЕС: міфи і реальність

Підрив ЗАЕС: міфи і реальність

Від KDNews
390 перегляди 3 хв. читати
A+A-
Скинути
Підрив ЗАЕС: міфи і реальність

Найбільш болюча тема. Люди обговорюють, що вони робитимуть, якщо рвоне. Вдалося почути дуже екзотичні плани. Тому, спробуємо спокійно проаналізувати.

Ця тема поки залишається внутрішньою українською. Про майбутній теракт на ЗАЕС говорять лише Зеленський і Буданов. Розвідки наших партнерів наразі зберігають інформаційну тишу. Або перевіряють дані через власні джерела, або наразі немає цьому підтверджень.

Дивна річ, що досі не проведені державні закупівлі для захисту і населення, і військових на потенційно вразливих територіях. Зокрема, комплекти ОЗК та інше. Отже, влада або сама до кінця не вірить в підрив, або буде як із Каховською ГЕС: знали і попереджали, але допомогти людям не підготувались.

Якщо ж вибух станеться?

Енергоатом каже, що дізнаємось лише за дві години, оскільки немає контролю над датчиками радіації на ЗАЕС. Насправді, інформація піде швидше, адже мешканці Енергодара повідомлять про це миттєво у соцмережах. Тут, правда, є шанс на ІПСО, проте грамотний моніторинг мереж може дати відповідь чи щось сталось насправді. І влада має бути до цього моніторингу готова.

Далі. Вдалося почути, що купа народу миттєво посуне на кордон. Не варто цього робити! Після аварії не варто виходити на вулицю взагалі. Особливо мешканцям півдня – від Запоріжжя і Дніпра до Херсона і Одеси. Треба мати запас води і продуктів на три доби, щільно закрити всі вікна і двері. Якщо ви були на вулиці в той час, зніміть одяг перед заходом в житло.

За всіма прогнозами, повторення Чорнобиля не буде. Чорнобиль був страшнішим. Тип реакторів на ЗАЕС інакший і у разі чого, все буде більше схоже на аварію на Фукусимі із забрудненням Дніпра. Теж приємного мало, оскільки на відміну від Фукусіми, де течія рознесла радіонукліди по Тихому океану, ЗАЕС зробить Чорне море забрудненим надовго.

Чи здатен путін на подібне? Так. Зараз йому потрібно перемкнути увагу після ганебного «путча» і зробити паузу у війні, яка стає програшною для рф. Цієї паузи він розраховує досягнути після якоїсь вкрай жахливої події, яка перевершить Каховську ГЕС. І яка не буде однозначно трактована у світі, як безперечна провина рф. Так, як у перші дні після вибуху на Каховській ГЕС.

Тому, варто готуватися до будь-якого розвитку подій. І дивитись за повідомленнями наших партнерів. Їхня розвідка перед повномасштабним вторгненням довела свою поінформованість та ефективність.

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты