Головна сторнка » Під час війни треба красти менше – Подоляк

Під час війни треба красти менше – Подоляк

Від KDNews
3,7K перегляди 2 хв. читати
A+A-
Скинути
Під час війни треба красти менше - Подоляк

Подоляк у інтерв’ю єдиному марафону на питання щодо статті Шустера про Зеленського в Time сказав, що чиновники не розуміють, що під час війни треба красти менше.

Менше, Карле! Чи Чарльзе!

Варіант не красти взагалі не те, що не розглядається, а навіть є нереальним.
Просто треба менше красти, бо ж в нас тут американські аудитори на шиї сидять. У нас тут доморощені антикорупціонери бігають по тендерам, неначе їх хтось із цепу спустив.

Подоляк відкрив скриньку Пандори свідомо – заговорив про тотальну корупцію та свавілля влади та затягування зі звільненням Рєзнікова. Справа в тому, що хлопці розуміють, що справа пахне керосином і їхні дупи вже ним змащені. Залишилося тільки підпалити.

От що стане маленьким і великим тригером, побачимо. Але зміна риторики і інформаційної політики влади говорить про те, що ці зміни переростуть як мінімум у зміну кадрів при владі. Єрмак недоторканний, а от список радників таки почистять, міністрів деяких замінять.
В цілому ми розуміємо, що це лише переставляння ліжок у борделі, справжні зміни можливі лише за умови переобрання парламенту і президента. Надія на ці зміни точно є.

А поки шоу довгоносиків доведеться дивитися: Єрмак і його президент.

Donation for Author

Допоможіть проекту будь-яким, навіть маленьким внеском

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты