Головна сторнка » От і почалися вже публічні атаки на Залужного

От і почалися вже публічні атаки на Залужного

Від KDNews
1,7K перегляди 2 хв. читати
A+A-
Скинути
От і почалися вже публічні атаки на Залужного

Просто нагадаю, що це віщає абсолютно неадекватна особа, які ні разу в точку не попала із своїми откровеннями, а ще приписувала собі всі досягнення усіх інших сил, особливо ССО. І в більшості українців, мабуть, цілковита каша в голові, бо вони в недавньому опитуванні перше місце в довірі віддали Залужному -95%, а друге оцьому побрехунчику – десь поза 70% приблизно.

А фраза дуууже тупа. Бо:

* Перше. Оте, що ми зараз маємо – це рукотворна катастрофа, яка стала можливою лише після усунення Залужного й погрому в ГШ й командуванні ЗСУ. От до того, попри втручання Zеленського, зраду та зливи планів ворогу від кротів у ставці та інше, Залужний ситуацію втримував. А усунули його й фронт посипався. Це настільки очевидно, що навіть сперечатися неможливо.

* Друге. Оте, що ми маємо, окрім катастрофи через погром у командуванні, стало можливим через саботаж Міноборони й уряду в забезпеченні озброєннями та будівлі фортифікацій. При чому тут Залужний? А колеги Буданова й Zеленського дуже навіть при чому.

* Третє й основне. То це Буданов зараз так промовисто Zеленського звинуватив у тому всьому, що ми зараз маємо? За це хвалю.

Donation for Author

Допоможіть проекту будь-яким, навіть маленьким внеском

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты