Головна сторнка » Оцінка подій на московії від міністра закордонних справ Італії

Оцінка подій на московії від міністра закордонних справ Італії

Від KDNews
655 перегляди 1 хв. читати
A+A-
Скинути
оцінка подій на московії від міністра закордонних справ Італії

Звично чітка й мудра оцінка подій на московії від міністра закордонних справ Італії Антоніо Таяні:

“Міф про єдність путінської Росії зруйновано, тепер у російській армії відбудеться розкол… Ця внутрішня ескалація розділяє російських військових. Це неминучий результат, коли ви підтримуєте та фінансуєте легіон найманців.

Вторгнення в Україну повернулося до Путіна бумерангом. Росіяни не змогли перемогти, вони провалили бліцкриг, а тепер ще й розплачуються за проблеми й протиріччя всередині власного військового апарату”.

Нагадаєм, що АнтоніоТаяні висуванець, а тепер і лідер партії “Вперед, Італія — Forza Italia”, заснованої покійним союзником путіна Сільвіо Берлусконі. Попри позицію колишнього лідера, партія ніколи не скочувалася до печерного москвофільства, була дещо екстравагантним, але адекватним членом право-центристської й найпотужнішої в ЄС Європейської Народної Партії. І Таяні навіть від них очолював Європарламент. Сьогодні міністр та лідер партії цілком відкритий до України, але в цій владі уникають контактів з ним, бо в ЄНП учасником є також Євросолідарність, а Порошенко має особисті добрі контакти з міністром закордонних справ Італії. Та коли ж цей дитячий садок урешті закінчиться!

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты