Головна сторнка » Новорічні маскі-шоу від СБУ!

Новорічні маскі-шоу від СБУ!

Від KDNews
Опубліковано: Востаннє оновлено: 1,5K перегляди 2 хв. читати
A+A-
Скинути
Новорічні маскі-шоу від СБУ!

Сьогодні з 7 ранку в компаніі ТОВ “Київгума” та її дочірніх компаніях, а також у засновників проходять обшуки, вручають підозри! Паралізована робота компанії!

Зараз більше 20чол «спецназу» працює «на передку в окопах»!(як і 20співробітників компанії які знаходяться дійсно там)
Я особисто нажаль (а можливо і на щастя), знаходжусь з 28.12.23 у відрядженні за кордоном і звісно фізично не можу бути присутнім на обшуках.

Судові ухвали датовані ще 22.12.23 р., а прийшли чомусь тільки зараз! Обшуки проводяться одночасно за 6 адресами (це те що наразі відомо), вже підписали підозру одному з засновників та директорів компаній.

компаніі ТОВ "Київгума" та її дочірніх компаніяхНаразі працюють кращі адвокатські об’єднання, встановлюємо всі обставини та доводи.

Маючи інформацію щодо публікацій зі сторони СБУ, маю на меті завчасно поінформувати за мотив такого тиску, про що напишу згодом (та про що вже неоднарозово писав, як в соцмережах та і ЗМІ). Тож ми впевненні, що спростуємо всі зфабриковані докази та сумнівні підстави відкриття ціє справи (а наразі нам вже інкримінують “держзраду”).
Ми надамо всі доводи та аргументи, спростуємо чи прокоментуємо ті чи інші «докази», та впевнений що зможемо надати аргументи хто саме і по чій вказівці виконує такий тиск!
Офіціальний прес-реліз Компанії опублікуємо згодом!

Мало того, напевно «эс бэ у» знають і розуміють що я піду в публічну площину, то вже мені двічі «нагадали смс в тел», щоб я «не розголошував їх роботу» (дуже дивно отримати такі дві смс саме зараз під час обшуків)

Donation for Author

Допоможіть проекту будь-яким, навіть маленьким внеском

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты