Головна сторнка » Невдобно якось получилося…

Невдобно якось получилося…

Від KDNews
414 перегляди 2 хв. читати
A+A-
Скинути
Невдобно якось получилося..

Невдобно якось получилося… У нас за всіма правилами політтехнології почали розкручувати залякування населення майбутнім (от зараз, ось-ось уже, план уже підписано…) підривом Запорізької АЕС. Правда, помилилися, коли головним лякальником Буданова поставили – цей занадто переграє. Однак, паніки на багатьох таки нагнали. Ні, готовність потрібна. Там ворожі війська на площадці АЕС, ці орки навіть без спеціального умислу чи наказу натворити лиха можуть. Але в такій ситуації потрібна спокійна інформаційна кампанія й заходи на упередження, а не істерикування. А нас явно спробували підсадити на паніку. Не надто вміло – цей квартал ще й актори нікудишні, тільки обгаджувати вміють.

Але мета проглядалася доволі чітка. Зеленський і слуги явно хочуть перемир’я з ворогом. Дуже хочуть. І в москві зараз зріс вплив Патрушева, який також розуміє, що їм потрібна передишка. А ще зелені моніторять електоральні настрої й розуміють, що усілякі рейтинги довіри – це не електоральні показники. У них шанси знову починають просідати. А під час воєнного стану вибори проводити не ризикнуть – порушення Конституції й законів. Тому треба, щоб суспільство так налякалося чи задепресувало, аби саме попросило про мир. От звідси й уся істерія з “москва вже підготувала вибух на АЕС”.

І в сам розпал, коли ніби чогось почали досягати, коли Єрмак уже на міжнародному рівні свої наради проводить, гримнуло звідти, звідки не очікували. У США держдеп спільно з Пентагоном перевірили розвідінформацію й усі наявні дані та сповістили, що в них нема інформації про підготовку такого теракту. І пояснюй тепер своїм посполитим, що “Байден знову бреше”. Так само, як “брехав”, коли перед 24 лютого торік попереджав про вторгнення… Ні, невдобно якось получилося. Не захотіли американці підігрувати нашим кротам.

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты