Головна сторнка » Не стоїть питання “хто розмінував?”

Не стоїть питання “хто розмінував?”

Від KDNews
482 перегляди 1 хв. читати
A+A-
Скинути
Не стоїть питання "хто розмінував?"

Яка красива позітівна комбінація розігрується з ситуацією замінованих/розмінованих мостових переходів Чонгара та як наслідок втрати Півдня.

“Проєбалі” імені Арєстовіча вже мало кого влаштовує – тому вирішено підняти на сміх “зрадойобів”, які не розуміють, що “рішення розмінувати могли прийняти лише військові, ви що, проти військових?”

Це маніпуляція.

Не стоїть питання “хто розмінував?”

Питання стоїть – “чому не віддали наказ підірвати та не підготували оборону попри прямі попередження про напад?”

Правда, є різниця?

Це все одно, що звинувачувати військових у відведенні підрозділів з Золотого – хоча військові виконують політичні рішення влади.

Ви ще спитайте чому військові до останнього дня “пункти” через Чонгар весело відкривали разом з Верещук, або “розміновували ділянки” разом з Єрмаком, та сама логіка.


У нас в спецслужбах на генеральських посадах сиділи агенти ФСБ – це факт, зафіксований справою ДБР/СБУ.

Відповідно вони могли надавали спотворену інформацію керівництву держави та завадити прийняттю своєчасних рішень, в т.ч. і по підриву виходів з Криму – чому про це так мало кажуть відповідні експерти та аналітики?

Бо комусь дуже невигідно відновлювати весь ланцюжок подій, тому тривають спроби перетворити серйозне питання на банальний срач, або як завжди перекласти з хворої голови на здорову.

“Проєбалі” звучало чесніше, вже б більше не ганьбились.

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты