Головна сторнка » Найближчі тижні …

Найближчі тижні …

Від KDNews
474 перегляди 5 хв. читати
A+A-
Скинути
Найближчі тижні …

Для розуміння пояснимо читачам.

В США існує дві точки зору на питання ситуації в Україні

Перша (більша частина республіканців) — США достатньо вклали грошей і зусиль в Україну і ій вдалось відстояти свій суверенітет. Тепер саме час почати мирні переговори і зменшити рівень фінансування, зважаючи більше на соціальні потреби громадян США.

Друга (Адміністрація Байдена і більшість демократів) — тільки остаточна і переконлива перемога України забезпечить мир в Європі. І головне — не допустить прямого втягування США в конфлікт.

З наближенням виборів власні соціальні проблеми будуть грати все більшу і більшу роль в політичній ситуації США. Байдену потрібно довести своїм виборцям, що вкладання грошей в Україну — це інвестиції в мирне майбутнє.

Він повинен довести, що при нинішньому високому рівні фінансово-військового сприяння Україна здатна самостійно повернути свої території і зняти загрозу стабільності в Європі.

Початок українського наступу повинен продемонструвати ці можливості і правильність вибраної стратегії.

І в цей драматичний момент виявляється, що купка клертоманів позбавила країну стратегічного запасу палива, необхідного для планованого наступу …

Безумовно США вихід знайде, резерви активують, транспортування забезпечать. Чисто з-за власних політичних цілей.

США закінчило перекидання для ЗСУ з європейських баз зберігання і складування майна НАТО критично важливого компоненту для проведення наступальних дій у відповідних розрахованих кількостях.

Зеленському не потрібна перемога в 2023.

Його абсолютно влаштовує нинішня ситуація — безальтернативність його рішень, безкарність, можливість приймати будь-які рішення під грифом “воєнного часу”, відсутність конкуренції в інформаційному полі. Йому і вибори, як такі не потрібні. Законопроект про “електронне голосування” в умовах військової ситуації вже готовий, а апробована в РФ система вже будується в Україні представниками білоруських IT-спільнот.

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты