Головна сторнка » Міноборони Великобританії відзначає значне зростання активності з вербовки в’язнів на зонах ерефії

Міноборони Великобританії відзначає значне зростання активності з вербовки в’язнів на зонах ерефії

Від KDNews
499 перегляди 1 хв. читати
A+A-
Скинути
значне зростання активності з вербовки в'язнів

І це вже не Прігожин із своїми вагнерами, це офіційне їхнє мінагресії. Британці вважають, що за квітень до рашистського вермахту завербовано й відправлено на війну 10 тисяч зеків. Так Шойгу пробує й армію поповнити, й дуже непопулярної загальної мобілізації уникнути.

Перші спроби їхнього мо вербувати зеків паралельноз Прігожиним були ще восени. Але там конкуренцію вони програли. Зараз Прігожина відтіснили від вербовки й пробують діяти самостійно. А в добровільний спосіб це не так просто, бо кінчених відморозків та опущених вагнери повимітали, а інші оглядаються на понятія. Але ще можуть піти, коли взнають про зовсім інші перспективи, ніж у прігожинських.

Армійські не вміють працювати з такою публікою, тому елементарно можна втекти та ще й зі зброєю. І це було б дуже добре для загального хаосу. Плюс, у вагнерів дідівщина була керована, а тут, як на чорних зонах, тюремні можуть завести власні порядки.

Зрештою, 10 тисяч за місяць – це менше від числа їхніх загиблих і в рази від загальних втрат.

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты