Головна сторнка » Мінфін очікує від ГЕНШТАБУ пропозицій, де взяти гроші на додаткову мобілізацію!

Мінфін очікує від ГЕНШТАБУ пропозицій, де взяти гроші на додаткову мобілізацію!

Про це заявив міністр фінансів Марченко.

Від KDNews
3,8K перегляди 2 хв. читати
A+A-
Скинути
Мінфін очікує від ГЕНШТАБУ пропозицій, де взяти гроші на додаткову мобілізацію!

За його словами, на сьогоднішній день внутрішній потенціал фінансування військових потреб армії вичерпано.

А на мобілізацію 500 тисяч потрібно знайти додаткові 500 млрд грн, про що говорив Зеленський ще на прес-конференції. А якого біса ви тоді ухвалювали бюджет без врахування потреб Генштабу від самого початку, ідіоти?

Ще раз. Ці йолопи в урядових кріслах пропонують Генштабу відкласти ВІЙНУ і зайнятись роботою Кабміну та президента по пошуку грошей для поповнення армії. Ви тільки вдумайтесь в цей сюр.

Мобілізація – це повністю відповідальність Зеленського. За Конституцією, за законами про мобілізацію, за усіма нормами – саме Верховний Головнокомандувач координує всю інформацію, збирає дані про потреби і можливості, спільно з цивільними і військовими керівниками відомств ухвалює рішення.

Тобто, Марченко ще раз підтвердив, що Зеленський повністю про#бав свою основну роботу на час війни. Роботу Верховного Головнокомандувача! Тепер хочуть скинути її на найвідповідальнішу людину при посаді – на Залужного. І крайнім зробити Залужного, в разі обурення суспільства ідіотськими законами по мобілізації.

Ну не мразоти, а?


На телесеріали гроші є. На єдиний телемарафон гроші є. На ремонт доріг теж. І з екзотичними відрядженнями керівництва ВР і президента все норм.

На зарплати бюджетникам і пенсії без американської допомоги вже немає. То може прямо зараз відмовитись від зайвого? Секвестр – неприємне слово, але настав час рішень важких і неприємних для рейтинга влади. Влади, яка у виборі між поганим і катастрофічним рішеннями обирає третій шлях – нічого не робити чи спихнути негатив на когось. Проте, це лише обʼїзд на тому самому шляху до катастрофи. (с) Володимир Ар’єв

Donation for Author

Допоможіть проекту будь-яким, навіть маленьким внеском

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты