Головна сторнка » Його поважає весь світ!

Його поважає весь світ!

Від KDNews
612 перегляди 2 хв. читати
A+A-
Скинути
Його поважає весь світ!

Уявляєте, як він їздить по всьому світу, випрошує фінансову і збройну допомогу Україні.
Створює президентський фонд збору допомоги, до якого запрошує амбасадорами відомих у світі людей.
Виступає в конгресі США і звітує що нібито це йому (!) американці дали зброю. І каже типу, якщо не дасте зброю, ми програємо війну!

А наївні моляться на нього: “його поважає весь світ!”. Півсвіту тягне нам гуманітарку.
А потім якась литовська компанія на своєму сайті зливає новину, що весь цей час Зеленський сплачував з бюджету України 12,6 мільйонів доларів !!! за нову систему розваг у своєму президентському літаку, за нові килими, ламінат, дивани, сидіння та внутрішнє облицювання салону!!!

І головне, що літак президента, який лишив свій народ беззахисним на тσρтуρи і зґвαлтувαння з президентськими шашликами, завчасно (!) до 24.02.2022 було передислоковано в Польщу!!! Бо Зеленський не лох! Він мав всі розвіддані і знав про вторгнення! І підготувався!

Це вас попередити, шановні громадяни, йому було дорого: 7 мільярдів доларів на місяць. Ви б створили паніку і почали закуповувати гречку та знімати депозити.

А він без паніки вивіз свій літак, родину та попередив найближче оточення. “Мрію” він лишив в Гостомелі на розстріл ворогу. А на своєму літаку невдовзі замовив нову систему розваг та оздоблення салону.
Мразота.

Сподіваюся, політики і журналісти всього світу дізналися про це. І будуть ставити йому це питання щоразу, як він вилізе на трибуну будь де.

Julia Lubar

Donation for Author

Допоможіть проекту будь-яким, навіть маленьким внеском

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты