Головна сторнка » Історія із звільненням командувача Сил Спеціальних Операцій генерала Хоренка – це вже і є отой кінець, за яким прірва?

Історія із звільненням командувача Сил Спеціальних Операцій генерала Хоренка – це вже і є отой кінець, за яким прірва?

Від KDNews
4,8K перегляди 2 хв. читати
A+A-
Скинути
Історія із звільненням командувача Сил Спеціальних Операцій генерала Хоренка - це вже і є отой кінець, за яким прірва

Ні, я не про саме звільнення й заміну. Я не знаю багато про Хоренка й зовсім не знаю про новопризначеного. І не повинен знати. Я про те, як це сталося. Воно це зробило взагалі без погодження Залужного. Це вже пряма диверсія. Емоції, як у Бірюкова. А далі хіба моє припущення, що сталося.

Перше – воно вже не спроможне думати головою з відомих причин. Лише якісь споньтанні тупі рішення чи наводка кротів. Друге. Воно реально дуже хотіло зняти Залужного. У опі про це реально всі говорили. Хтось може просто проговорився Шустеру, а може свідомо, боячись наслідків. Той оприлюднив це без прізвищ. Із США прилетіла така звіздюліна, що Зе ошизів від жорсткості реакції й прямих погроз.

Рушити Залужного побоявся. Але ж воно вже себе не контролює й відігралося на Хоренкові. Чому на ньому? Не знаю. Можу лише припустити, що знищити або демотивувати ССО хочуть у москві й звідти попросили Зе або крота. Згадайте, як воно після зустрічі з путіним негайно наказало арештувати Антоненка, який був обличчям та агітатором за ССО.

Ця ситуація вже поза межею.

Т/К Тарас Чорновіл

Donation for Author

Допоможіть проекту будь-яким, навіть маленьким внеском

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты