Головна сторнка » Іранські дрони почнуть збирати в Єлабузі

Іранські дрони почнуть збирати в Єлабузі

Від KDNews
358 перегляди 1 хв. читати
A+A-
Скинути
Іранські дрони почнуть збирати в Єлабузі

19 травня у Казані завершився міжнародний економічний форум “Росія – ісламський світ”. На нього приїхали представники десятків мусульманських країн. Серед інших була і делегація Ірану. Іранці під виглядом учасників форуму привезли інженерів, які запускатимуть виробництво дронів-камікадзе у цехах колишнього заводу Соллерс-Форд поряд з Єлабугою.

Переговори про виробництво іранських дронів-камікадзе, які в РФ називають «Геранями» та видають за власну розробку, розпочалися ще восени 2022 року. Росію цих переговорах представляв Рустам Минниханов — глава Татарстану. З початку війни Мініханів і Кадиров стали представниками РФ в ісламському світі. Кадиров підтримував контакти із Сирією, Лівією та Суданом. Мініханову довірили країни Аравійського півострова та Іран.

Саме Мінніханову доручили налагодити постачання зброї та комплектуючих з арабських країн до РФ в обхід санкцій. Іншим завданням став розвиток відносин з Іраном, збільшення поставок озброєнь та створення під патронажем Ірану виробництв усередині РФ.

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты