Головна сторнка » Хто сторожитиме сторожа – або чому зрадники опинилися при владі

Хто сторожитиме сторожа – або чому зрадники опинилися при владі

Від KDNews
679 перегляди 4 хв. читати
A+A-
Скинути
Хто сторожитиме сторожа – або чому зрадники опинилися при владі

Сьогодні мало відбутися судове засідання антикорупційного суду у справі бездіяльності слідчих щодо голови ДБР Сухачова. За словами нардепа Гео Лероса, він «не побачив криміналу у призначеннях Зеленським та Бакановим агентів ФСБ на високі посади в СБУ (справа Сівковича, Кулініча), завдяки чому вони поки що вийшли «сухими з води». Щоправда, суд перенесли – через неявку представників НАБУ.

А дійсно – чому? Чому на час повномасштабного вторгнення Служба безпеки України опинилася нашпигованою російськими шпигунами? Яких призначав особисто – друг президента і його багаторічний діловий партнер, Іван Баканов. Той самий, який втік 24.02 2022, і якого досі не розшукали. Бо – питань до нього немає. У лютому голова СБУ заявив – службова перевірка по Баканову завершена, результати оприлюднять, коли з’явиться в тому необхідність.

Наразі вони під грифом «секретно». Але от що цікаво. Іван Баканов, як голова СБУ, є військовослужбовцем. Тому справу має розслідувати ДБР, але до ДБР вона передана не була.

Нагадаємо – Зеленський відсторонив Баканова у липні минулого року саме за те, що занадто багато зрадників і колаборантів виявилося в лавах Служби безпеки. Про найгучніші імена російських агентів – заступника Баканова Андрія Наумова (здача ЧАЕС) та керівника ГУ СБУ Криму Котигорошка-Кулініча ми писали.

Цікаво, що ДБР не перевірила належним чином ці кандидатури. Чому? Бо ДБР – так само «ручний орган» офісу президента. Згадаймо, як обирали нинішнього голову, Олексія Сухачова. Комісія зібралася 30 грудня в офісі президента, а вже 31 – той підпише указ про призначення. Вирішальний голос «за» віддала членкиня комісії Оксана Кучинська, яка була співавторкою Сухачова й Татарова в одному з юридичних видань, хоча знаймоство з ним – заперечує. Цікаво, що раніше Сухачов працював у Гепрокуратурі, але не пройшов переатестацію через брак юридичних знань. І ось – барабанний дріб – тести на логіку та знання законів були виключені з конкурсу на посаду директора ДБР, хоча попереднього разу вони були. Спецзамовлення з доставкою?
Звісно, Сухачов віддячив – буквально за тиждень після призначення справа п’яного нардепа-слуги Трухіна була переглянута. Тепер він виявився таким самим свідком ДТП, а не мажором, який у непритомному вигляді намагався дати хабар поліцейському і піти в ліс.

Потім – було спалення документів 140 резонансних проваджень, зокрема – щодо Медведчука і Януковича, попереднього очільника ДБР Романа Труби і вбивств на Майдані, здійснене за вказівкою Сухачова у мирному Хмельницькому, з 24 по 26 лютого 2022 року. За даними джерел, перевезення архіву з Києва до Хмельницького розпочалося о 1 ночі 24 лютого, тобто за кілька годин до вторгнення. Значить, знали? І кому, як не росії було вигідно знищення документів, що доводять причетність її агентів до внутрішньої політики України.

Звісно, Баканова не знайдуть – адже він занадто багато знає. І про те, хто просив його призначати зрадників на посади – а просити могли лише «вишестоящі товариші», і ДБР не потішить нас резонансним розслідуваннями. Бо хто сторожитиме сторожа? Якщо всі органи в країні танцюють під дудку офісу президента, про яке правосуддя може йтися?

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты