Головна сторнка » Харчі Міноборони були набагато дорожчими від продуктів для СБУ і Нацгвардії

Харчі Міноборони були набагато дорожчими від продуктів для СБУ і Нацгвардії

Від KDNews
905 перегляди 1 хв. читати
A+A-
Скинути
Повністю підтверджуються дані розслідування щодо завищення цін на продукти харчування

Рахункова палата України затвердила результати Аудиту використання коштів Міністерством оборони у першому півріччі 2023 року. Повністю підтверджуються дані розслідування щодо завищення цін на продукти харчування, оприлюдненого у «Дзеркалі тижня» в січні цього року.

Державні аудитори підрахували, що в результаті знижень цін після журналістського розслідування «вартість забезпечення харчування військовослужбовців склала 37,98 млрд грн, що на 8,19 млрд грн менше орієнтовної вартості, визначеної Переліком та обсягами закупівель товарів, робіт та послуг оборонного призначення на 2023 рік».

Також прямим текстом сказано про те, що харчі Міноборони були набагато дорожчими від продуктів для СБУ і Нацгвардії, чиї бійці так само воюють на фронті:

«Добова вартість харчування на одного військовослужбовця на добу у І півріччі 2023 року становила від 92,45 грн у СБУ до 118,61 грн у Нацгвардії. Застосувавши такі ціни Міноборони могло б зекономити від 3,2 млрд до 7,0 млрд гривень бюджетних коштів».

Donation for Author

Допоможіть проекту будь-яким, навіть маленьким внеском

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты