Головна сторнка » Банки звітуватимуть про всі карткові платежі українців незалежно від їхньої суми

Банки звітуватимуть про всі карткові платежі українців незалежно від їхньої суми

Від KDNews
391 перегляди 2 хв. читати
A+A-
Скинути
Банки звітуватимуть про всі карткові платежі українців

З цього понеділка, 5 червня, НБУ наказав українським банкам звітувати про всі карткові платежі населення незалежно від їхньої суми. Тепер щопонеділка до 16:00 кожен банк має подавати свій відповідний звіт НБУ.

5 червня, НБУ наказав українським банкам звітувати про всі карткові платежі населенняЗгідно з цим документом, який оприлюднили ЗМІ, фінансисти передаватимуть НБУ дані щодо трьох видів карткових операцій:

▪️ P2P-перекази (коли фізособи перекидають гроші один одному);
▪️ Поповнення/зняття готівки з карткових рахунків у касах або банкоматах;
▪️ Оплати в Інтернеті.

За інтернет-проплатами НБУ запросив детальну інформацію з номерами карткових рахунків, з яких відбуватимуться платежі, а також із даними про одержувачів – ЄДРПОУ інтернет-майданчика/магазину, кількістю проплат, усіх сум.

Причому в розрізі всіх карток – як карток, випущених українськими банками, так і карток іноземних банків. Українські банки, які обслуговують інтернет-торговців, мають інформацію про всіх.

У той же час НБУ не запитав відомостей про карткові оплати людей у магазинах.

За трьома вищевказаними картковими операціями банки передаватимуть НБУ дані про всі платежі. Не тільки щодо великих (від 400 тис. грн), за якими інформація і так автоматично йде до Держфінмоніторингу, як вимагає чинне законодавство. А про всіх без винятку – на будь-яку суму.

Поки що офіційного підтвердження цієї інформації від Нацбанку немає.

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты